Nikola Kołodziej

Informacje

Nikola Kołodziej (Gwóźdź)

Trenerka personalna kobiet oraz psycholog. Autorka projektu: Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy. Ze sportem związana od 2006 roku - najpierw jako tancerka, później jako instruktor, a obecnie trener personalny kobiet. 

O sobie:

Jestem trenerem personalnym fitness dla kobiet, a także psychologiem. Moją pracą, pasją i życiowym "know how", jest pomaganie kobietom, w odbudowywaniu siły, zarówno tej fizycznej, jak i psychicznej.

W swojej pracy skupiam się na rozwijaniu dyscypliny u moich podopiecznych - dyscypliny w żywieniu, w treningu i w życiu codziennym - co ma przełożenie również na karierę zawodową.

W efekcie mojej pasji i miłości do kobiet, stworzyłam projekt KAŻDA ZMIANA ZACZYNA SIĘ OD GŁOWY. Tym projektem chcę pokazywać kobietom, że odpowiednim treningiem i nauką dyscypliny, możemy osiągać w życiu rzeczy, które pozornie wydają nam się nieosiągalne, a tak naprawdę są na wyciągnięcie ręki.

Przez połączenie 3 elementów: sportu, psychologii oraz psychodietetyki, pomagam kobietom osiągnąć nie tylko piękne i zdrowe ciało, ale także silną i pewną siebie osobowość. Moja praca, łączy w sobie zarówno aspekt zmiany nawyków żywieniowych, trening fizyczny, jak i przepracowanie problemów psychologicznych, które wpływają na brak motywacji, pewności siebie, a także ograniczenia w sferze kariery zawodowej.

Krótko mówiąc: odchudzam kobiety, stawiam je na własnych nogach i umacniam w dążeniu do swoich celów zawodowych i prywatnych!

W dodatku nie owijam w bawełnę, że zawsze będzie lekko i przyjemnie, ale robię co w mojej mocy, aby Tobie ten proces ułatwić i umilić. :)

 

Przykładowe przemiany moich podopiecznych znajdziesz tutaj: www.kazdazmiana.pl/przemiany

Opinie moich podopiecznych, znajdziesz tutaj: facebook.com/kazdazmianazaczynasieodglowy

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Personal Trainer EQF 4 2019-12-19
Gym Instructor EQF 3 2021-04-29
Mental Health Trainer EQF 5 2021-04-27

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z trenerem/instruktorem. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość