Paulina Majkutewicz

Informacje

Mam na imię Paulina i z zawodu oraz doświadczenia jestem dietetykiem klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyłam także studia podyplomowe z zakresu psychodietetyki.

Przez lata uczyłam dobrych wyborów dla zdrowia jelit. Obecnie dużą wagę przywiązuję do dbania o sferę psychiczną i lepsze radzenie sobie ze stresem i emocjami. Pokazuję, że zdrowy styl życia to nie fanaberia, a realna potrzeba współczesności. Pomagam, uczę, piszę, inspiruję.

Przez lata pracy stałam się m.in. certyfikowanym Dietetykiem Przyjaznym Osobom Chorym na Celiakię i współautorem naukowego artykułu dotyczącego żywienia dietetycznego depresji, a także udzielałam się jako członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Pracowałam jako copywriter, social media specialist, szkoleniowec, wykładowca i nauczyciel.

Obecnie posiadam uprawnienia trenera fitness i staram się łączyć nabyte umiejętności z zainteresowaniami i zdobytym doświadczeniem by pomagać innym w poprawie zdrowia i samopoczucia.

Chciałabym mieć swój wkład w spełnianiu marzeń innych osób.

Zapraszam do kontaktu.

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Instruktor fitness EQF 3 2019-08-21