PFS FITNESS GROUP INSTRUCTOR

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 87
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 20
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 80
Kurs z egzaminem Tak
Url http://www.profi-fitness.com.pl/instruktor-fitness-aerobik/instruktor-aerobiku-i-step
Wymagania wstępne Ukończone 17 lat (w przypadku osób 17-to letnich wymagana jest legitymacja szkolna, pisemna zgoda rodziców + ksero dowodu tożsamości jednego z rodziców).

Opis szkolenia

PFS Fitness Group Instructor® to kompleksowy kurs, który pozwoli Ci rozpocząć karierę Instruktora Fitness oraz zdobyć dodatkowe kwalifikacje. Jest to jeden z najbardziej rozbudowanych systemów szkoleniowych dostępnych na rynku. Zyskując dostęp do tej wiedzy, wachlarz Twoich możliwości będzie naprawdę szeroki.

Umiejętności

Najbliższe szkolenia

Nazwa Szkolenia Data Cena Miasto Rejestracja
PFS FITNESS GROUP INSTRUCTOR 06.08.2018 1700 Poznań REJESTRACJA
PFS FITNESS GROUP INSTRUCTOR 06.08.2018 1700 Wrocław REJESTRACJA
PFS FITNESS GROUP INSTRUCTOR 06.08.2018 1700 Warszawa REJESTRACJA

ProFi Fitness School

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. ProFi ® od ponad 15 lat z powodzeniem kształci tych, którzy pragną rozpocząć swoją karierę w świecie fitness, treningu personalnego jak i tych, którzy start w zawodzie mają już za sobą. Ubiegła dekada do września 2017 roku zaowocowała w ponad 9700 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów oraz 18 międzynarodowych konwencji fitness. Na bogatą ofertę szkoleniową składa się kilkadziesiąt różnorodnych szkoleń: podstawowych, zaawansowanych oraz specjalistycznych. Dbając o najwyższy poziom szkoleń, gwarantuje starannie wyselekcjonowaną kadrę wybitnych certyfikowanych wykładowców, jak również dysponuje międzynarodową akredytacją, która daje możliwość podjęcia pracy praktycznie na całym świecie.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: