PFS PERSONAL TRAINER

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 55
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 20
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 43
Kurs z egzaminem Tak
Url http://www.profi-fitness.com.pl/trener-personalny/personal-trainer
Wymagania wstępne Szkolenie wymaga posiadania certyfikatu PFS Gym Instructor®, instruktora siłowni, jego odpowiednika zarejestrowanego na poziomie kwalifikacji europejskich EQF 3 lub ukończenia szkoły Wyższej o profilu państwowym specjalizacja kulturystyka.

Opis szkolenia

PFS Personal Trainer® to idealny system szkolenia dla tych, którzy chcą zostać zaawansowanymi trenerami personalnymi lub już pracują w zawodzie i chcą usystematyzować swoją wiedzę i zdobyć międzynarodowe uprawnienia. Jest też doskonały dla osób, które ćwiczą w siłowni od dłuższego czasu i szukają pomysłu by urozmaicić i udoskonalić swój trening. Kurs PFS Personal Trainer® jest ściśle dostosowane tematycznie do najbardziej aktualnych trendów w branży dzięki czemu masz gwarancję, że dostaniesz wyłącznie najświeższą, najbardziej aktualną wiedzę!

Umiejętności

Najbliższe szkolenia

-

ProFi Fitness School

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. ProFi ® od ponad 15 lat z powodzeniem kształci tych, którzy pragną rozpocząć swoją karierę w świecie fitness, treningu personalnego jak i tych, którzy start w zawodzie mają już za sobą. Ubiegła dekada do września 2017 roku zaowocowała w ponad 9700 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów oraz 18 międzynarodowych konwencji fitness. Na bogatą ofertę szkoleniową składa się kilkadziesiąt różnorodnych szkoleń: podstawowych, zaawansowanych oraz specjalistycznych. Dbając o najwyższy poziom szkoleń, gwarantuje starannie wyselekcjonowaną kadrę wybitnych certyfikowanych wykładowców, jak również dysponuje międzynarodową akredytacją, która daje możliwość podjęcia pracy praktycznie na całym świecie.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: