Klaudia Sobik
Informacje
Cześć!
Nazywam się Klaudia i od 2015 roku jestem związana z branżą fitness – najpierw jako uczestniczka, a od niedawna jako certyfikowana instruktorka. W marcu 2025 roku ukończyłam kurs PFS Instruktor Fitness z elementami Body & Mind oraz wzmacniania (EQF3) 💪
Uwielbiam energię zajęć grupowych i możliwość wspierania innych w ruchu – w moim podejściu to radość, a nie obowiązek. Keep smiling, keep moving! 😊
Specjalizuję się w choreografii na stepie oraz treningach wzmacniających – często o charakterze funkcjonalnym. Jestem fanką kettli, ale zrobimy dobry trening z każdym sprzętem!
Pierwsze doświadczenie instruktorskie zdobyłam podczas charytatywnego maratonu fitness, prowadząc zajęcia functional step.
Na co dzień zarządzam gabinetem fizjoterapii, łącząc pasję do aktywności fizycznej z umiejętnościami organizacyjnymi i komunikacyjnymi.
Jeśli szukasz instruktorki do współpracy w klubie fitness na terenie Warszawy – napisz do mnie: klaudia.sobik1@gmail.com
Kwalifikacje
Nazwa Kwalifikacji | EQF | Data |
---|---|---|
Group Fitness Instructor | EQF 3 | 2025-04-30 |
Anatomy and Physiology | EQF 2 | 2025-05-05 |
Umiejętności
Szkolenia CPD
Nazwa Szkolenia | Data | CPD |
---|---|---|
Step Instructor poziom 1 | 30.04.2025 | 8 |
Stretching | 30.04.2025 | 12 |
PFS Body&Mind | 30.04.2025 | 6 |
PFS FULL BODY WORKOUT | 30.04.2025 | 12 |
Kontakt
Zachęcamy do kontaktu z trenerem/instruktorem. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: