Dorota Janur

Informacje

www.dietetyktrenujedorotajanur.pl

Medyczny trener personalny, dietetyk, coach, instruktor fitness i tańca, choreograf

Moją misją jest wzbudzenie świadomości w ludziach na temat ich  zdrowia i dobrego samopoczucia.  Wierzę, że każdy może czuć się dobrze w swoim ciele bez względu na wiek, wagę czy płeć.

Jestem pewna, że mamy wpływ na jakość naszego życia i to przekazuje ludziom.

W swojej pracy z klientami dużo czasu poświęcam na zbudowania dobrych relacji. Każdy klient to indywidualność, z którą pracuję nie tylko nad poprawą zdrowia, czy sylwetki, ale przede wszystkim nad sferą psychologiczną, która ma ogromny wpływ na nasze decyzje i postępowanie.

Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje zaś moja kreatywność artystyczna oraz energia  pomimo wieku nie maleje. W tym roku stworzyłam kanał na youtube  „45 plus dietetyktrenuje” a przede mną realizacja kolejnych pomysłów. Pracuję z osobami dorosłymi jak również z dziećmi i seniorami.

W swojej wieloletniej pracy z ludźmi wykorzystuję poza zdobytą wiedzą również własne doświadczenia oraz turbulencje życiowe. Dzięki tym doświadczeniom wizualizuje ludziom,  że dzięki uporowi, właściwej ścieżce działania, pozytywnemu nastawieniu, determinacji możemy poprawić swój stan fizyczny, psychiczny, emocjonalny a czasem zmienić całkowicie swoje życie na pełne uśmiechu, miłości i szczęścia.

Moje motto: „ Żyj zdrowo, by żyć kolorowo"

 

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Instruktor siłowni EQF 3 2020-09-14
Trener personalny EQF 4 2020-09-14
Trener Medyczny EQF 5 2021-01-14

Umiejętności

Korekcja wad postawy Medycyna Funkcjonalna Kursy Specjalistyczne Stretching Foamrolling Dietetyka Kursy Teoretyczne Kulturystyka Functional Training Suspension Training Kettlebells

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z trenerem/instruktorem. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość