Sandra Prokopowicz

Informacje

Cześć!

Nazywam się Sandra Prokopowicz i bardzo się cieszę, że tutaj trafiłaś. 

Jestem certyfikowanym instruktorem fitness. Stacjonarnie działam w mieście Żory. 

W świecie ruchu i sportu byłam od zawsze. Jest to moja największa pasja. W dzieciństwie trenowałam piłkę ręczną a miłością do tej dziedziny zaraziłam również córkę. Kocham każdy rodzaj aktywności fizycznej a hektolitry wylanego potu sprawiają mi satysfakcję jak nic innego. 

Na dzień dzisiejszy zawód trenera stanowi połączenie mojej pasji i pracy zawodowej. Świat fitness pochłonął mnie bez reszty! Pokochałam go za różnorodność, wielowymiarowość i efektywność. Rezultaty pracy ze mną są zauważalne w stosunkowo krótkim czasie, przy regularnym uczestnictwie w zajęciach. 

Zdecydowałam się na pracę jako trener, ponieważ lubię ludzi. Lubię sprawiać Im radość a każda forma ruchu jest do tego idealnym narzędziem. Mam zaufane grono zadowolonych klientek, które stale się poszerza. Nasze spotkania poza dążeniem do uzyskania  wymarzonej sylwetki, mają na celu poprawę jakości życia, odzyskanie sprawności fizycznej i cieszenie się zdrowym organizmem. Moim głównym celem jest pomóc kobietom w odzyskaniu pewności siebie i uwierzeniu we własne możliwości. Ze mną nauczysz się jak mimo licznych przeciwności, obowiązków życia codziennego, braku czasu, panującego wokół pędu i stresu zadbać o siebie. Każda z Was jest inna, każda wymaga czegoś innego od siebie, ale wszystkie potrzebujecie jednego! Bezwarunkowego wsparcia w dążeniu do osiągnięcia założonego celu. I tutaj pojawiam się JA. Jestem dla Ciebie. Będę w najtrudniejszych momentach, przez które przejdziemy razem. Odpowiem na wszystkie Twoje potrzeby, bo właśnie taka jest rola trenera.

Poprzez grupowe programy treningowe wspólnie odzyskamy świetne samopoczucie, siłę, kondycję, radość życia i satysfakcjonujący wygląd. 

Chcesz zobaczyć jak to wygląda? Śmiało! Zapraszam serdecznie, w mojej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie 😊

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Group Fitness Instructor EQF 3 2024-04-29

Umiejętności

Step Total Body Conditioning Fitness Barbell Training Nutrition CPD

Szkolenia CPD

Nazwa Szkolenia Data CPD
Szkolenie Step Basic Choreografia 07.04.2024 12
Instruktor Zajęć Wzmacniających 22.04.2024 12
Instruktor Zajęć Wzmacniających 30.04.2024 12
TRENING GRUPOWY ZE SZTANGAMI 01.06.2024 12
PFS Podstawy Dietetyki 02.07.2024 8