TRENING POWIĘZIOWY- 2 etap, on-line

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 6
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 45
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 6
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.mobilityflexibility.com/trening-powieziowy
Wymagania wstępne Przebyte szkolenie z 1 etapu szkolenia on-line i/lub wiedza na temat anatomii taśm anatomicznych wg. Thomasa Myersa

Opis szkolenia

Fascia Training System to hybrydowy proces edukacji. Skierowany jest do instruktorów fitness oraz trenerów personalnych.

System ten oferuje kształcenie, związane z treningiem powięziowym- niezwykle prewencyjną formą ruchu, bazującą na najnowszych odkryciach z dziedziny anatomii i biologii.

Ścieżka edukacji , rozpoczyna się szkoleniami i warsztatami on-line. Następnie czekają na Ciebie szkolenia i warsztaty stacjonarne.
Szkolenia stacjonarne kończą się egzaminem, na każdym z trzech etapów.

W drugim etapie szkolenia on-line nauczysz się:


1. W jaki sposób oddziaływać ruchem na powięź- w jaki sposób ją uelastyczniać, jak powodować wymianę płynów, w jaki sposób ją wzmacniać

2. Poznasz dokładnie oraz poczujesz na sobie czym jest tensegracja

3. Nauczysz się konstruować treningi dla dużych grup ćwiczących

4. Nauczysz się wydawać odpowiednie komendy podczas zajęć w dużych grupach

5. Poznasz BHP pracy powięziowej z dużymi grupami

6. Dostaniesz rozwiązania, mające na celu uświadamianie Twojej grupy ćwiczących czym jest trening powięziowy

7. Poćwiczysz, nabierając kolejnej praktyki

Umiejętności

Trening powięziowy

Najbliższe szkolenia

Nazwa Szkolenia Data Cena Miasto Rejestracja
TRENING POWIĘZIOWY- 2 etap, on-line 06.02.2022 300 LIVE ONLINE REJESTRACJA

myover40 & tpmobility

Myover40 to program przygotowany dla osób, które zdecydowały się na sprawne i pełne wdzięku ciało. Bez bólu i bez ograniczoneń ruchowych, gotowe sprostać wyzwaniom codziennej pracy, pasji oraz wspólnie spędzonych chwil z bliskimi osobami podczas swobodnej zabawy – aż do późnej strośći. Dedykowany jest zarówno tym, którzy po 40 roku życia pragną zatroszczyć się o swoje zdrowie i komfort poruszania się jak i osobom chcącym prowadzić pełne radośći i wolne od bólu życie bez względu na wiek, płeć, specyfikę wykonywanej pracy, wzrost czy wagę.

Myover40 to certyfikowany zestaw kompleksowych, efektywnych i nieskomplikowanych ćwiczeń, opracowanych przy współpracy i wymianie wiedzy fizjoterapeutów, masażystów, trenerów osobistych oraz instruktorów Jogi i Pilates. Ćwiczenia te wykorzystują naturalne mechanizmy ciała w kształtowaniu prawidłowej postawy, poprawy ruchomości stawów, niwelowania bólów narządu ruchu. Dodatkowo zapewniają uczucie relaksu, odprężenia i gotowości do działania od rana do późnego wieczora. Pomagają w odzyskaniu wiary w siebie i obcowanie z ludźmi o wspólnych celach i potrzebach..

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość