Paweł Matysiak

Informacje

Sport to moja pasja. Trenuję od 7. roku życia, jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, instruktorem kulturystyki i trenerem personalnym. Od dzieciństwa i pierwszych treningów karate uczyłem się dokładności, skupienia i determinacji w dążeniu do celów. Daje to efekty dzisiaj, gdy ćwiczę sam i prowadzę treningi indywidualne.

Równowaga i rozsądne określenie celów są dla mnie priorytetem. Dbam o to, żeby siła fizyczna i wytrzymałość mięśniowa rosły równomiernie. Przekazuję trenującym wiedzę o rodzajach ćwiczeń i technice. Chcę, żeby uczyli się własnego ciała, poznawali jego możliwości i czuli pewność siebie, gdy zaczną trenować samodzielnie.

Dobra atmosfera to klucz do sukcesów, dlatego dbam o pozytywną relację z trenującymi. To źródło motywacji pomaga osiągnąć cel i zmienia nawet najcięższy trening. Nie musisz bać się. Trenując ze mną nie poczujesz nudy!

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności dzięki kursom i treningom, ostatnio zdobyłem certyfikaty z dziedziny dietetyki i suplementacji oraz Cross Treningu.

Kiedy czuję największą satysfakcję? Gdy widzę, jak przełamujecie bariery i słabości w drodze do osiągnięcia celu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Umów się na trening wstępny i poznaj moje metody w praktyce.

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Gym Instructor EQF 3 2018-07-05
Personal Trainer EQF 4 2018-07-04

Umiejętności

Prenatal & Postnatal Korekcja wad postawy Dietetyka Stretching

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z trenerem/instruktorem. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość