A4academy

Informacje

  • A4academy® to zespół specjalistów prowadzących najwyższej jakości szkolenia dla trenerów, dietetyków fizjoterapeutów i pasjonatów sportu.
  • W naszej kadrze są doktoranci fizjoterapii, trenerzy personalni, mistrzowie sportu i zawodnicy, absolwenci medycyny funkcjonalnej, lekarze, wieloletni praktycy.
  • Jesteśmy na rynku od 5 lat, a w samym 2018 roku przeprowadziliśmy 180 dni szkoleniowych. Swoje szkolenia opieramy o starannie przygotowaną i wyselekcjonowaną wiedzę, doświadczenia i badania, przekazane w przejrzysty praktyczny sposób.
  • Średnia ocena wszystkich naszych szkoleń przez kursantów na przestrzeni 2018 roku wyniosła 9,57 z czego jesteśmy dumni.
  • Wierzymy, że branża wellness będzie medycyną XXI wieku i jest jedynym skutecznym rozwiązaniem zmian stylu życia starzejącego się i rozwiniętego społeczeństwa, które zmaga się z wieloma chorobami w związku ze swoim stylem życia. Przyszłość nie będzie już należeć instruktorów w klubach fitness tylko do wysoko wykwalifikowanych coachów zdrowego stylu życia, którzy swoim ciągłym rozwojem i wiedzą z zakresu dietetyki, dietoterapii, psychologii, różnych form aktywności, coachingu, rozwoju osobistego, treningu rehabilitacyjnego i medycznego, treningu motorycznego, diagnostyki i personalizacji, wiedzy o chorobach będą posiadać umiejętności współpracy z innymi specjalistami w branży oraz lekarzami. Specjalista nowej generacji będzie potrafił pomagać w sposób ciągły rożnymi narzędziami współpracy, szerszym wachlarzem usługi i dostępności poprzez ceny, czas oraz technologię. Zmiana w branży wymaga zbudowania nowego systemu kształcenia i zapewnienie w najbardziej dostępnej formie najnowszej wiedzy od najlepszych specjalistów w branży dzięki szkoleniom online, egzaminatorom w wielu miastach, szkoleniom stacjonarnym, zapraszaniu gości specjalnych.
  • A4academy współpracuje z uczelniami wyższymi, pasjonatami zdrowia, lekarzami, ekspertami różnych dziedzin sportu i zdrowia aby zapewnić  najświeższa wiedzę i inspiracje w najniższej cenie na rynku. Naszym celem jest wykształcenie branży specjalistów zdrowia pomiędzy światem fitnessu a medycyna konwencjonalną. Ludzi którzy chcą pomagać innym w zdrowiu i rozwoju.

Lokalizacje szkoleń

Kraków, ul. Przemysłowa 12 Warszawa, ul. Ostroroga 24 Warszawa, ul. Słomińskiego 18 Gdańsk, ul. Partyzantów 8/A/1/5 Poznań, ul Marcelińska 90

Szkolenia Akredytowane

Nazwa Szkolenia Rodzaj kwalifikacji EQF
A4ACADEMY® GYM INSTRUCTOR & PERSONAL TRAINER PRO Instruktor siłowni, Trener personalny

Szkolenia CPD

Nazwa Szkolenia Umiejętności Punkty CPD
Przygotowanie Motoryczne Kursy Specjalistyczne 6
Terapia tkanek miękkich w pracy trenera Kursy Specjalistyczne, Medycyna Funkcjonalna 6
Rozejście kresy białej Kursy Specjalistyczne, Medycyna Funkcjonalna 6
Taping w treningu Kursy Specjalistyczne, Medycyna Funkcjonalna 6

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: