FUNDAMENTY RUCHU

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 120
Koordynator Bartejczuk Wolak Edyta
Kurs z egzaminem Tak
Url https://body-work.com.pl/specjalizacja-trenerska/
Wymagania wstępne brak

Opis szkolenia

Fundamenty Ruchu BODYWORK ® to szkolenie z zakresu treningu personalnego skierowane do osób chcących usprawniać ciało poprzez ruch. Szkolenie pokazuje jak mądrze nie tylko wykonywać poszczególne ćwiczenia, ale przede wszystkim uczy szerokiego spojrzenia i zrozumienia jak funkcjonuje organizm człowieka.

Podczas szkolenia dowiesz się jak dbać o sylwetkę podopiecznego, jak i jego sprawność, zdrowie czy umiejętność korzystania z ciała jak ze sprawnego narzędzia. Kurs uczy konkretnych metod, dzięki którym będziesz mógł rozpocząć pracę z klientem jako trener, który nie powiela kolejnych planów treningowych, ale łączy poszczególne „kropki” w całość, tak aby w elastyczny sposób podchodzić do każdej osoby.
Hybrydowa formuła kursu pozwala na maksymalne wykorzystanie 10-dniowego szkolenia na zajęcia praktyczne z nauką w domowym zaciszu.

Szkolenie to stanowi bazę oraz pierwszą część przygotowań do pracy na stanowisku Trenera Personalnego, po której kursanci mogą rozwijać swoje umiejętności na kolejnym poziomie jako Funkcjonalny Trener Personalny lub w zaawansowanych specjalizacjach BODYWORK® jak Trening Medyczny.

Umiejętności

Najbliższe szkolenia

-

BODYWORK

Centrum Ruchu i Terapii BODYWORK to unikatowe miejsce na mapie Polski w zakresie treningu funkcjonalnego oraz przygotowania motorycznego w sporcie. Dla swoich kursantów oferuje przejrzystą ścieżkę kształcenia, rozpoczynając od szkoleń podstawowych, przygotowujących do zawodu trenera personalnego (Fundamenty Ruchu) oraz funkcjonalnego trenera personalnego (Ekspert Ruchu), wprowadzając dalej możliwość specjalizacji w zakresie treningu medycznego. Celem takiej formy szkoleń jest kształtowanie pokolenia przyszłych trenerów opartych na ruchu i pracy z ciałem. Na co dzień ambicją klubu jest pomaganie osobom pragnącym rozwinąć swoją sprawność dla celów podstawowych czynności życia codziennego, a także sportowcom, którym zależy na poprawie wyników i minimalizacji urazów. Swoich klientów otacza pełną opieką, uzupełniając przygotowanie treningowe usługami z zakresu fizjoterapii oraz dietetyki.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość