Kurs trener personalny

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 100
Koordynator
Kurs z egzaminem Tak
Url https://www.train-movement.pl/academy/kurs_trener_personalny-2/
Wymagania wstępne Ukończone 18 lat, podstawowa wiedza na temat treningu

Opis szkolenia

Wprowadziliśmy innowacyjny model hybrydowy prowadzenia kursu. Teoria przekazywana jest w formie online (dostęp do materiałów/ szkoleń online otrzymujesz po zakupie szkolenia, abyś mógł/a przygotować się do zjazdów praktycznych w jak najlepszy sposób), część praktyczną prowadzimy na siłowni . Nasz kurs pozwoli zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do samodzielnego wykonywania zawodu Trenera Personalnego oraz Instruktora Siłowni.
Program kursu trenera personalnego i instruktora siłowni obejmuje 100 godzin szkoleniowych, po odbyciu których zostanie przeprowadzony egzamin wewnętrzny. Po zdanym egzaminie każdy uczestnik otrzyma certyfikat wraz ze wsparciem merytorycznym naszych szkoleniowców. Dla najlepszych kursantów dajemy możliwość odbycia praktyk na siłowni.

Umiejętności

Najbliższe szkolenia

-

Akademia Train Movement

Nasza oferta skierowana jest do ambitnych trenerów szukających najnowszych metod pracy z klientem. Jesteś trenerem personalnym, trenerem przygotowania motorycznego, fizjoterapeutom, a może po prostu ćwiczysz amatorsko i chcesz wejść na wyższy poziom treningu? 

Na pewno znajdziesz coś dla siebie w naszej akademii, ponieważ nasze szkolenia tworzyliśmy z myślą o osobach na różnym poziomie zaawansowania. 
Już ponad 4000 specjalistów z branży fitness skorzystało z naszych usług.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość