MOVEMENT EXPERT

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 48
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 60
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 0
Kurs z egzaminem Tak
Url http://body-work.com.pl/specjalizacja-funkcjonalna/
Wymagania wstępne brak

Opis szkolenia

MOVEMENT EXPERT trening funkcjonalny to nie tylko nauka o fundamentalnych pozycjach wzorcowych wykorzystywanych w ocenie funkcjonalnej. To opowiadanie, które zawiera ich wszystkie progresje, regresje i wzajemne transfery. Tylko zrozumienie pełnego spektrum ruchu umożliwi Ci wybranie tego co jest najlepsze dla Twojego klienta.

Program MOVEMENT EXPERT (Funkcjonalny Trener Personalny) jest intensywnym, składającym się z czterech modułów szkoleniem z zakresu podstaw funkcjonalnej koncepcji pracy z ciałem. Celem ogólnym szkolenia jest wprowadzenie słuchaczy w świat funkcjonalnych ćwiczeń opartych na ruchu w kontraście do utartych w branży fitness metod trenowania mięśni w warunkach izolacji. Absolwenci kursu zdobywają wiedzę o sprawności fizycznej ciała człowieka i jej znaczeniu w treningu fizycznym. Największy nacisk kładziony jest na naukę funkcjonalnych umiejętności ruchowych, które mają znaczenie z punktu widzenia czynności życia codziennego (tj. chodzenie, schylanie się, wstawanie) oraz z punktu widzenia sportu (tj. bieganie, skakanie, rzucanie). Każdy z modułów przedstawia wybrane zagadnienia w sposób pełny i łączy w sobie wiedzę z zakresu współczesnej fizjoterapii oraz sportu zawodowego.

Umiejętności

Najbliższe szkolenia

-

BODYWORK

Centrum Ruchu i Terapii BODYWORK to unikatowe miejsce na mapie Polski w zakresie treningu funkcjonalnego oraz przygotowania motorycznego w sporcie. Dla swoich kursantów oferuje przejrzystą ścieżkę kształcenia, rozpoczynając od szkoleń podstawowych, przygotowujących do zawodu trenera personalnego oraz funkcjonalnego trenera personalnego, wprowadzając dalej możliwość specjalizacji w zakresie treningu medycznego oraz sportowego. BODYWORK jest jedyną szkołą w Polsce, prowadząca przygotowanie do międzynarodowego egzaminu UKSCA z zakresu przygotowania motorycznego. Na co dzień ambicją klubu jest pomaganie osobom pragnącym rozwinąć swoją sprawność dla celów podstawowych czynności życia codziennego, a także sportowcom, którym zależy na poprawie wyników i minimalizacji urazów. Swoich klientów otacza pełną opieką, uzupełniając przygotowanie treningowe usługami z zakresu fizjoterapii oraz dietetyki.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość