PFS FITNESS GROUP INSTRUCTOR

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 87
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 20
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 80
Kurs z egzaminem Tak
Url http://www.profi-fitness.com.pl/instruktor-fitness-aerobik/instruktor-aerobiku-i-step
Wymagania wstępne Ukończone 17 lat (w przypadku osób 17-to letnich wymagana jest legitymacja szkolna, pisemna zgoda rodziców + ksero dowodu tożsamości jednego z rodziców).

Opis szkolenia

PFS® Fitness Group Instructor to szkolenie z najbardziej rozbudowanym systemem nauczania dostępnym na rynku. Jesteśmy tego pewni w 100%. Nauczymy Cię jak poprawnie zbudować lekcje fitness i stać się wyjątkowo atrakcyjnym Instruktorem. Wiele sukcesów na arenie międzynarodowej pozwoliło nam zebrać doświadczenie w przekazie na lekcjach i zbudować trafny przekaz wiedzy i umiejętności naszym uczniom. Dzięki trenerom z wieloletnim doświadczeniem i kwalifikacjami, zyskujesz dostęp do tej wiedzy.
Na szkoleniach zapewniamy min. 3 szkoleniowców prowadzących Ciebie do zdobycia nowych umiejętności. Każdy z nich ma wysokie kwalifikacje i szeroki zakres specjalizacji, które gwarantują, że przekazywana przez nas wiedza jest rzetelna i poparta doświadczeniem.
Jesteśmy przekonani, że to szkolenie pozwoli Ci rozpocząć wspaniałą karierę Instruktora Fitness oraz zdobyć jedne z najlepszych na rynku międzynarodowym kwalifikacje instruktorskie

Jeśli:

zależy Ci na uzyskaniu rzetelnej wiedzy na najwyższym światowym poziomie
chcesz prowadzić rożnego rodzaju zajęcia dla osób o różnym stopniu sprawności
kontakt z ludźmi sprawia Ci radość
zależy Ci na rozwoju i zdobyciu niezbędnych narzędzi w pracy Instruktora
chcesz być uznanym i kompetentnym Instruktorem w Polsce oraz za granicą
chcesz zdobyć uznane na świecie kwalifikacje międzynarodowe m.in. REPS, EuropeActive, aż na dwóch poziomach zaawansowania

...to nasze szkolenie jest właśnie dla Ciebie!.

Umiejętności

Najbliższe szkolenia

Nazwa Szkolenia Data Cena Miasto Rejestracja
PFS FITNESS GROUP INSTRUCTOR 01.02.2020 1700 Gdańsk/Gdynia REJESTRACJA
PFS FITNESS GROUP INSTRUCTOR 01.02.2020 1700 Warszawa REJESTRACJA
PFS FITNESS GROUP INSTRUCTOR 08.02.2020 1700 Kraków REJESTRACJA
PFS FITNESS GROUP INSTRUCTOR 08.02.2020 1700 Poznań REJESTRACJA

ProFi Fitness School

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. ProFi ® od ponad 15 lat z powodzeniem kształci tych, którzy pragną rozpocząć swoją karierę w świecie fitness, treningu personalnego jak i tych, którzy start w zawodzie mają już za sobą. Ubiegła dekada do września 2017 roku zaowocowała w ponad 9700 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów oraz 18 międzynarodowych konwencji fitness. Na bogatą ofertę szkoleniową składa się kilkadziesiąt różnorodnych szkoleń: podstawowych, zaawansowanych oraz specjalistycznych. Dbając o najwyższy poziom szkoleń, gwarantuje starannie wyselekcjonowaną kadrę wybitnych certyfikowanych wykładowców, jak również dysponuje międzynarodową akredytacją, która daje możliwość podjęcia pracy praktycznie na całym świecie.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: