PFS Instruktor Fitness

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 87
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 20
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 80
Kurs z egzaminem Nie
Url http://www.profi-fitness.com.pl/instruktor-fitness-aerobik/instruktor-aerobiku-i-step
Wymagania wstępne Ukończone 17 lat (w przypadku osób 17-to letnich wymagana jest legitymacja szkolna, pisemna zgoda rodziców + ksero dowodu tożsamości jednego z rodziców).

Opis szkolenia

Możesz nam zaufać. 15 lat doświadczenia w nauczaniu daje nam obraz wielu potrzeb i umiejętności, jakimi potrzebujesz się wykazać jako nieprzeciętny Instruktor. Możesz być pewny, przemawia za nami przede wszystkim nasze doświadczenie oraz wyszkolona kadra międzynarodowych prezenterów i instruktorów fitness.
Wiemy jak przekazać tę wiedzę oraz nauczyć Cię nowych umiejętności. Jeśli chcesz być Instruktorem odnoszącym sukcesy, potrzebujesz kompleksowej wiedzy i niezbędnych umiejętności.

PFS® Instruktor Fitness to szkolenie z najbardziej rozbudowanym systemem nauczania dostępnym na rynku. Jesteśmy tego pewni w 100%. Nauczymy Cię jak poprawnie zbudować lekcje fitness i stać się wyjątkowo atrakcyjnym Instruktorem. Wiele sukcesów na arenie międzynarodowej pozwoliło nam zebrać doświadczenie w przekazie na lekcjach i zbudować trafny przekaz wiedzy i umiejętności naszym uczniom. Dzięki trenerom z wieloletnim doświadczeniem i kwalifikacjami, zyskujesz dostęp do tej wiedzy.
Na szkoleniach zapewniamy min. 3 szkoleniowców prowadzących Ciebie do zdobycia nowych umiejętności. Każdy z nich ma wysokie kwalifikacje i szeroki zakres specjalizacji, które gwarantują, że przekazywana przez nas wiedza jest rzetelna i poparta doświadczeniem.
Jesteśmy przekonani, że to szkolenie pozwoli Ci rozpocząć wspaniałą karierę Instruktora Fitness oraz zdobyć jedne z najlepszych na rynku międzynarodowym kwalifikacje instruktorskie.Aby zostać kompetentnym Instruktorem Fitness, potrzebujesz opanowania umiejętności z min. 3 różnych dziedzin:

Choreografii, dzięki której zbudujesz rozgrzewkę przy muzyce, wprowadzisz świetną atmosferę, w czym pomogą Ci kroki aerobiku.
Wzmacniania, dzięki znajomości techniki wykonania ćwiczeń wzmacniających, sposobu asekuracji, a także łączenia ćwiczeń, zbudujesz ciekawą lekcję wzmacniającą BODY SCULPT lub TBC.
Rozciągania, dzięki którym zregenerujesz swoich podopiecznych po zajęciach i stworzysz większe możliwości ruchowe w ich ciałach.


"Dzięki połączeniu tych trzech aspektów, zbudujesz siebie jako Instruktora, spowodujesz szczęście u swoich podopiecznych i swoją satysfakcję."Wybierz własną ścieżkę kariery!

Zależy nam na Twoim dobrym starcie. Szkolenie PFS® Instruktor Fitness stworzone jest w taki sposób, abyś mógł dokonać wyboru.
Przygotowaliśmy moduł podstawowy, który jest niezbędny w pracy Instruktora Fitness i moduł rozszerzony, dla tych którzy pragną jeszcze bardziej rozwijać swoje kompetencje.

Umiejętności

Najbliższe szkolenia

Nazwa Szkolenia Data Cena Miasto Rejestracja
PFS Instruktor Fitness 09.08.2021 1700 Szczecin REJESTRACJA
PFS Instruktor Fitness 09.08.2021 1700 Warszawa REJESTRACJA
PFS Instruktor Fitness 09.08.2021 1700 Wrocław REJESTRACJA
PFS Instruktor Fitness 02.10.2021 1700 Poznań REJESTRACJA
PFS Instruktor Fitness 02.10.2021 1700 Kraków REJESTRACJA
PFS Instruktor Fitness 02.10.2021 1700 Trójmiasto REJESTRACJA
PFS Instruktor Fitness 09.10.2021 1700 Szczecin REJESTRACJA
PFS Instruktor Fitness 09.10.2021 1700 Warszawa REJESTRACJA
PFS Instruktor Fitness 09.10.2021 1700 Wrocław REJESTRACJA

ProFi Fitness School

Międzynarodowa Akademia Trenerów Personalnych i Instruktorów Fitness. Przekraczaj oczekiwania swoich Klientów!

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. Ubiegła dekada zaowocowała w Polsce w ponad 9600 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów. Do września 2020 roku liczy 21 zorganizowanych edycji Międzynarodowych Konwencji Fitness. ProFi jest liderem na rynku sportowej edukacji. Szkolenia z jakich możesz skorzystać to długie, obszerne i najbardziej nowoczesne systemy kształcenia przyszłych instruktorów fitness i trenerów personalnych, jakie są dostępne na naszym rynku. Jesteśmy tego pewni, ponieważ uczymy najdłużej w Polsce. Od 2003 do 2020 roku do naszej Akademii uczęszczało ponad 35 000 studentów. Zaufało nam tysiące, Ty również zaufaj naszemu doświadczeniu. Sprawdź opinie na nasz temat - wyrób swoją. Ucz się na najwyższym poziomie!

ProFi® to marka znana już nie tylko w Polsce, pracując całym Teamem zapewnia, że doprowadzi Cię wprost do zdobycia potrzebnych umiejętności, aby odnieść sukces. Dbając o najwyższy poziom szkoleń szkoleniowcy, trenerzy i instruktorzy fitness to grono wybitnych, certyfikowanych wysoko wyspecjalizowanych profesjonalistów z krajowym jak i międzynarodowym doświadczeniem.  Przygotowują do pracy na każdym poziomie, bardzo dobrze znając i filtrując na bieżąco potrzeby rynku fitness. 

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem:
2.32/00171/2019

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość