PFS PERSONAL TRAINER

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 55
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 20
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 43
Kurs z egzaminem Tak
Url https://www.profi-fitness.com.pl/trener-personalny/personal-trainer-trener-personalny
Wymagania wstępne W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby, które posiadają uprawnienia Instruktora Siłowni lub Instruktora Kulturystyki.

Opis szkolenia

PFS® Personal Trainer jest jednym z najbardziej elitarnych i rozbudowanych programów szkoleniowych w dziedzinie treningu osobistego na rynku branży fitness w Europie. To drugi stopień systemu szkoleń dla Trenerów Personalnych. Aby wziąć udział w szkoleniu PFS® Personal Trainer system międzynarodowych kwalifikacji wymaga posiadania dyplomu Instruktora Siłowni (np. PFS® Gym Instructor) lub posiadania uprawnień Instruktora Kulturystyki. Jeśli nie posiadasz takich kwalifikacji, możesz skorzystać ze szkolenia PFS Personal Trainer Combo, gdzie łączymy szkolenie Trenera Personalnego ze szkoleniem Instruktora Siłowni.

Umiejętności

Najbliższe szkolenia

-

ProFi Fitness School

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. ProFi ® od ponad 15 lat z powodzeniem kształci tych, którzy pragną rozpocząć swoją karierę w świecie fitness, treningu personalnego jak i tych, którzy start w zawodzie mają już za sobą. Ubiegła dekada do września 2017 roku zaowocowała w ponad 9700 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów oraz 18 międzynarodowych konwencji fitness. Na bogatą ofertę szkoleniową składa się kilkadziesiąt różnorodnych szkoleń: podstawowych, zaawansowanych oraz specjalistycznych. Dbając o najwyższy poziom szkoleń, gwarantuje starannie wyselekcjonowaną kadrę wybitnych certyfikowanych wykładowców, jak również dysponuje międzynarodową akredytacją, która daje możliwość podjęcia pracy praktycznie na całym świecie.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: