Trener Personalny

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 90
Koordynator
Kurs z egzaminem Tak
Url http://www.ptacademy.pl/szkolenia
Wymagania wstępne Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu anatomii, fizjologii wysiłku fizycznego, metod treningowych. Zainteresowanie aktywnym, zdrowym stylem życia, sportem.

Opis szkolenia

Jedyne w Polsce szkolenie dające najważniejsze międzynarodowe certyfikaty! Posiadamy akredytację REPS Polska ,dzięki czemu nasze certyfikaty są rozpoznawalne prawie na całym świecie!
Nasze akedytacje to gwarancja jakości kształcenia, tylko praktycznej, rzetelnej wiedzy oraz pełnego profesjonalizmu szkoleniowców!
uprawnienia. Zakres tematyczny szkolenia to bezpośrednia odpowiedź na potrzeby rynku. Wykształcimy Cię interdyscyplinarnie, zainspirujemy do wyboru własnej ścieżki specjalizacyjnej. Pokażemy też jak prowadzić swój trenerski biznes, sprzedawac drogo i dużo oraz opiekować się podopiecznymi w sposób, który przekroczy ich oczekiwania.

Tylko PTA wyposaży Cię w konkretne narzędza pracy trenera. Po ukończeniu kursu możesz nazajutrz przystąpić do pracy... WIemy, że poradzisz sobie świetnie. Nasi absolwenci już pracują!!
5 zjazdów - 90 godzin szkoleniowych, bogate materiały szkoleniowe.

Najmocniejszym aspektem szkolenia jest kadra. Wykłądowcy to profesjonaliści w swoich dziedzinach, praktyce łączący doświadczenie z gruntownym wykształceniem.
Dołącz do elitarnego grona Trenerów PTA

Umiejętności

Najbliższe szkolenia

-

Personal Training Academy

Personal Training Academy powstała dzięki połączeniu wiedzy, umiejętności i osobowości specjalistów w swoich dziedzinach. Profesjonaliści, którzy przez lata rozwijali swoją wiedzę i budowali pozycję oraz zyskiwali doświadczenie, występują teraz w roli wykładowców.Z dumą prezentujemy PTA, owoc prawdziwej, czystej pasji do sportu i unikalnej wiedzy. To dopracowana i budowana w wyjątkowym skupieniu reakcja na potrzeby rynku dotyczące szkoleń na najwyższym poziomie, reakcja na powszechną bylejakość i improwizację, którym się sprzeciwiamy. Misją PTA jest zaszczepienie w uczestnikach szkoleń potrzeby świadczeń usług na najwyższym poziomie, którzy później, będąc naszymi absolwentami, będą marką samą w sobie, rozpoznawalną i popularną wśród swoich podopiecznych.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość