2 TRAINING SUMMIT

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 16
Koordynator Fałdziński Andrzej
Kurs z egzaminem Nie
Url https://training-summit.pl
Wymagania wstępne PROGRAM KONFERENCJI na stronie TRAINING SUMMIT https://training-summit.pl
Gorąco zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu - z kodem REPS otrzymacie zniżkę 50 zł na zakup biletu

Opis szkolenia

W tym roku kierując się Waszymi opiniami po ostatniej edycji konferencji postawiliśmy na praktykę. Zdecydowaliśmy się na stworzenie takiego wydarzenia, na którym będziecie mogli przekuć zdobytą wiedzę teoretyczną od razu na praktykę i wypróbować nowych elementów na sali.

Kolejnym elementem, który wzbogaci tegoroczną edycję konferencji to oficjalne afterparty po 1 dniu zajęć. W poprzednich latach zawsze brakowało Wam czasu na przerwach, żeby porozmawiać ze wszystkimi znajomymi trenerami czy zadać pytanie prelegentom. W tym roku rozwiązaniem problemu będzie nasza impreza networkingowa na której będziecie mieli możliwość nadrobić te zaległości, a podczas konferencji skupić się na merytoryce i prelekcjach.

Umiejętności

REPs KONFERENCJE

Najbliższe szkolenia

-

Akademia Train Movement

Nasza oferta skierowana jest do ambitnych trenerów szukających najnowszych metod pracy z klientem. Jesteś trenerem personalnym, trenerem przygotowania motorycznego, fizjoterapeutom, a może po prostu ćwiczysz amatorsko i chcesz wejść na wyższy poziom treningu? 

Na pewno znajdziesz coś dla siebie w naszej akademii, ponieważ nasze szkolenia tworzyliśmy z myślą o osobach na różnym poziomie zaawansowania. 
Już ponad 4000 specjalistów z branży fitness skorzystało z naszych usług.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość