myover40 INSTRUCTOR

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 16
Koordynator Bartejczuk Wolak Edyta
Kurs z egzaminem Tak
Url https://www.profi-fitness.com.pl/trener-personalny/my-over-40
Wymagania wstępne posiadanie akredytacji REPs

Opis szkolenia

Program został opracowany przez doświadczonych specjalistów w dziedzinie fitness i jest jedynym treningiem, w którym zawarto elementy rolowania, automasażu i ucisku. Program dostosowany jest do nauczania w 60-minutowych lekcjach lub tez wykozystywania poszcegolnych czesci lekcji do zastosowania w treningu z podopecznym (Presonal Training) podzielony na 3 części – odmiennych od przyjętych dotychczas standardów:

Struktura zajęć - 3 części klasy:

Część pierwsza:

Propriocepcja-czym jest? (12 min w każdych zajęciach).

Co to jest jednostka motoryczna?

Pobudzenie układu nerwowego centralnego i obwodowego, jak to robić właściwie?

Elementy treningu powięziowego po co i kiedy wprowadzać?

Część druga:
SMR (auto rozluźnianie) ( 18 min w każdych zajęciach )

Czy na pewno dla wszystkich bezpieczne, czy kazdy wie jak to robic wlasciwie ?
Część trzecia:
Jest to nasz opatentowany projekt jak prcowac nad mobilnością i gibkością, część właściwa (1-5 sekwencji mobilizacja stawu + rozciąganie 5 min każda część )
Co 6 tygodni wprowadzana jest nowa lekcja, pozwala to w sposób ciągły widzieć postępy podopiecznych, widać niezmiernie szybko ich poprawę w mobilności. A także pozwala mocniej skupić się na tych częściach ciała, które wymagają większego nakładu pracy.

Nasz program wyjaśnia jak robić to w sposób właściwy.
Nasze roczne obserwacje pozwoliły ukazać jak spektakularne wyniki maja nasi podopieczni, dołącz do grona instruktorów myover40.
Akredytowany Instruktor otrzymuje pakiet zestawu ćwiczeń, specjalnie opracowanych dla danej grupy wiekowej wraz z video i muzyką dostosowaną do charakteru ćwiczeń.
Dodatkowo akredytowany Instruktor otrzymuje zestaw narzędzi marketingowych wraz z pakietem materiałów promocyjnych.
myover40® jest kursem kierowanym do Instruktorów Fitness, Trenerów Personalnych, Instruktorów Siłowni oraz Instruktorów Pilates, Joga, Fizjoterapeutów i Rehabilitantów. Warunkiem przystąpienia do szkolenia jest posiadanie potwierdzonych kwalifikacji przez REPs lub inne właściwe instytucje weryfikujące uprawnienia.

UPRAWNIENIA
Ukończenie kursu uprawnia do posługiwania się tytułem: myover40 Instructor.
Myover40 Instructor ma prawo do:
- posługiwania się logo myover40 w ustalonym zakresie
- prowadzenia zajęć pod nazwą myover40 w dowolnych miejscach (m.in.: kluby fitness, centra zdrowia, ośrodki wypoczynkowe i rehabilitacyjne, hotele, zajęcia indywidualne itp.)
- korzystania z platformy myover40.pl , myover40.com, tpmobility.com
- do udziału w nagraniach filmów na platformę myover40.pl
- do korzystania z materiałów promocyjnych i narzędzi marketingowych myover40.

NASI SZKOLENIOWCY
Michał Barbaruk
Agata Korzemiacka
Marcin Czarnecki
Edyta Bartejczuk Wolak

Umiejętności

Functional Training

Najbliższe szkolenia

-

myover40 & tpmobility

Myover40 to program przygotowany dla osób, które zdecydowały się na sprawne i pełne wdzięku ciało. Bez bólu i bez ograniczoneń ruchowych, gotowe sprostać wyzwaniom codziennej pracy, pasji oraz wspólnie spędzonych chwil z bliskimi osobami podczas swobodnej zabawy – aż do późnej strośći. Dedykowany jest zarówno tym, którzy po 40 roku życia pragną zatroszczyć się o swoje zdrowie i komfort poruszania się jak i osobom chcącym prowadzić pełne radośći i wolne od bólu życie bez względu na wiek, płeć, specyfikę wykonywanej pracy, wzrost czy wagę.

Myover40 to certyfikowany zestaw kompleksowych, efektywnych i nieskomplikowanych ćwiczeń, opracowanych przy współpracy i wymianie wiedzy fizjoterapeutów, masażystów, trenerów osobistych oraz instruktorów Jogi i Pilates. Ćwiczenia te wykorzystują naturalne mechanizmy ciała w kształtowaniu prawidłowej postawy, poprawy ruchomości stawów, niwelowania bólów narządu ruchu. Dodatkowo zapewniają uczucie relaksu, odprężenia i gotowości do działania od rana do późnego wieczora. Pomagają w odzyskaniu wiary w siebie i obcowanie z ludźmi o wspólnych celach i potrzebach..

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość