PFS Body&Mind

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 6
Koordynator Boryslawska Olga
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.profi-fitness.com.pl/instruktor-fitness-aerobik/pfs-body-mind
Wymagania wstępne Warunkiem uczestnictwa w warsztacie PFS® Body&Mind Workshop jest ukończenie 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

Opis szkolenia

Warsztaty PFS® Body&Mind są przeznaczone dla osób chcących zainspirować się różnymi technikami w nurcie Body&Mind takimi jak: Power Stretch, Pilates oraz Zdrowy Kręgosłup z wykorzystaniem małego sprzętu, które pomogą zbudować i zaplanować kompletną lekcję z współczesnym klientem.

Warsztaty te mogą służyć jako inspiracje do Twoich dotychczasowych zajęć, jakie prowadzisz w klubie fitness lub uzupełnić wiedzę z zakresu prowadzenia podstawowych zajęć w grafikach fitness. W trakcie warsztatów przedstawimy 4 wspaniałe lekcje do muzyki, które pomogą Ci obrać właściwy kierunek pracy z klientem.

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA WARSZTATACH?
- Zapoznasz się ze specyfiką zajęć typu Pilates, Zdrowy Kręgosłup, Power Stretch, Stretching pasywny z małym sprzętem.
- Zyskasz nowe pomysły na urozmaicenie zajęć.
- Poznasz jak w płynny sposób prowadzić zajęcia do muzyki.
- Nauczysz się jak pracować nad równowagą i mięśniami posturalnymi.
- Poznasz ćwiczenia rozciągające przy użyciu małego sprzętu w trakcie lekcji.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST WARSZTAT?

Warsztaty są przeznaczone dla każdego Instruktora, który chce zdobywać nową wiedzę, szuka nowych pomysłów na swoje lekcje oraz chce udoskonalić swój dotychczasowy warsztat. Jeśli jesteś Instruktorem chcącym rozwijać i poszerzać swoje umiejętności, stawiając przy tym na profesjonalizm w swojej pracy, to warsztaty PFS® Body&Mind są właśnie dla Ciebie. Zachęcamy do udziału Trenerów Personalnych oraz fizjoterapeutów w celu poszerzenia swoich umiejętności i wiedzy z zakresu ćwiczeń charakteryzujących daną technikę w strefie Body&Mind.

Umiejętności

Stretching

Najbliższe szkolenia

Nazwa Szkolenia Data Szkoleniowiec Cena Miasto Rejestracja
PFS Body&Mind 22.07.2024 Kordek Paweł 580 Kraków REJESTRACJA
PFS Body&Mind 22.07.2024 Sieracka Alicja 580 Poznań REJESTRACJA
PFS Body&Mind 21.08.2024 Karlikowska -Tartanus Alicja 580 Warszawa REJESTRACJA
PFS Body&Mind 21.08.2024 Kordek Paweł 580 Wrocław REJESTRACJA
PFS Body&Mind 24.08.2024 Ptak Adam 580 Trójmiasto REJESTRACJA
PFS Body&Mind 09.11.2024 Karlikowska -Tartanus Alicja 580 Warszawa REJESTRACJA
PFS Body&Mind 16.11.2024 Sieracka Alicja 580 Szczecin REJESTRACJA

ProFi Academy

Międzynarodowa Akademia Trenerów Personalnych i Instruktorów Fitness. Przekraczaj oczekiwania swoich Klientów!

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. Ubiegła dekada zaowocowała w Polsce w ponad 9600 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów. Do września 2020 roku liczy 21 zorganizowanych edycji Międzynarodowych Konwencji Fitness. ProFi jest liderem na rynku sportowej edukacji. Szkolenia z jakich możesz skorzystać to długie, obszerne i najbardziej nowoczesne systemy kształcenia przyszłych instruktorów fitness i trenerów personalnych, jakie są dostępne na naszym rynku. Jesteśmy tego pewni, ponieważ uczymy najdłużej w Polsce. Od 2003 do 2020 roku do naszej Akademii uczęszczało ponad 35 000 studentów. Zaufało nam tysiące, Ty również zaufaj naszemu doświadczeniu. Sprawdź opinie na nasz temat - wyrób swoją. Ucz się na najwyższym poziomie!

ProFi® to marka znana już nie tylko w Polsce, pracując całym Teamem zapewnia, że doprowadzi Cię wprost do zdobycia potrzebnych umiejętności, aby odnieść sukces. Dbając o najwyższy poziom szkoleń szkoleniowcy, trenerzy i instruktorzy fitness to grono wybitnych, certyfikowanych wysoko wyspecjalizowanych profesjonalistów z krajowym jak i międzynarodowym doświadczeniem.  Przygotowują do pracy na każdym poziomie, bardzo dobrze znając i filtrując na bieżąco potrzeby rynku fitness. 

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem:
2.32/00171/2019

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość