PFS Modelowanie Pośladków z Analizą Metod Treningowych

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 10
Koordynator Archacki Damian
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.profi-fitness.com.pl/trener-personalny/modelowanie-posladkow-z-analiza-metod-treningowych
Wymagania wstępne Nie wymagamy wcześniejszych uprawnień, szkolenie jest otwarte dla wszystkich osób zainteresowanych taką tematyką.

Opis szkolenia

PFS Modelowanie Pośladków z Analizą Metod Treningowych to 2-dniowe szkolenie stacjonarne, przygotowane przez Damiana Archackiego - naszego szkoleniowca, wieloletniego trenera personalnego oraz medycznego, a także doktoranta w Zakładzie Lekkiej Atletyki i Przygotowania Motorycznego.

Piękne i silne pośladki to marzenie każdej trenującej osoby. Mięśnie pośladkowe wielkie to jedne z największych i najsilniejszych mięśni ciała człowieka i pełnią niezwykle ważną rolę m.in. w stabilizacji ciała, przenoszeniu obciążeń z kończyn dolnych na tułów (i odwrotnie), a także pełnią dużą rolę w podtrzymywaniu kręgosłupa. Brak ruchu, siedzący tryb życia i brak prawidłowych wzorców ruchowych może przyczyniać się do wyłączania pośladków, a kiedy są one niewydolne, mogą pojawiać się dolegliwości bólowe.

O treningu mięśni pośladkowych krąży wiele mitów, dlatego program szkolenia opiera się głównie na najnowszych badaniach i doniesieniach naukowych oraz analizach metod, przedstawianych przez autorytety branży trenerskiej. Podczas szkolenia dowiesz się m.in. jak genetyka wpływa na rozwój i kształt pośladków, jak odpowiednio dobierać obciążenia, jak często trenować, jak zidentyfikować asymetrie i dysbalans mięśniowy, a także jak kategoryzować ćwiczenia według spełnianej funkcji.

PLAN SZKOLENIA:
-Anatomia pośladków.
-Czynniki niezbędne do wywołania wzrostu mięśni.
-Rola genetyki.
-Testy mięśniowe pośladków.
- Wady postawy utrudniające rozwój pośladków.
-Dobór obciążeń w ćwiczeniach wielostawowych.
- Aktywacje mięśniowe.
- Poprawne oddychanie – aktywacja mięśni core.
- Kategoryzacja ćwiczeń według biomechaniki.
-Jak często trenować? – Minimalny efektywny bodziec treningowy.
-Sposób na dobre zakończenie – finiszery.
-Zaawansowane metody treningowe.
-Analiza i zastosowanie popularnych metod treningowych.
-Przykładowe programy dla początkujących i zaawansowanych.
- Najlepsze ćwiczenie na pośladki - metaanaliza.
-Popularne mity.
- Wskazówki.

Umiejętności

Bodybuilding / Body shaping

Najbliższe szkolenia

-

ProFi Fitness School

Międzynarodowa Akademia Trenerów Personalnych i Instruktorów Fitness. Przekraczaj oczekiwania swoich Klientów!

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. Ubiegła dekada zaowocowała w Polsce w ponad 9600 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów. Do września 2020 roku liczy 21 zorganizowanych edycji Międzynarodowych Konwencji Fitness. ProFi jest liderem na rynku sportowej edukacji. Szkolenia z jakich możesz skorzystać to długie, obszerne i najbardziej nowoczesne systemy kształcenia przyszłych instruktorów fitness i trenerów personalnych, jakie są dostępne na naszym rynku. Jesteśmy tego pewni, ponieważ uczymy najdłużej w Polsce. Od 2003 do 2020 roku do naszej Akademii uczęszczało ponad 35 000 studentów. Zaufało nam tysiące, Ty również zaufaj naszemu doświadczeniu. Sprawdź opinie na nasz temat - wyrób swoją. Ucz się na najwyższym poziomie!

ProFi® to marka znana już nie tylko w Polsce, pracując całym Teamem zapewnia, że doprowadzi Cię wprost do zdobycia potrzebnych umiejętności, aby odnieść sukces. Dbając o najwyższy poziom szkoleń szkoleniowcy, trenerzy i instruktorzy fitness to grono wybitnych, certyfikowanych wysoko wyspecjalizowanych profesjonalistów z krajowym jak i międzynarodowym doświadczeniem.  Przygotowują do pracy na każdym poziomie, bardzo dobrze znając i filtrując na bieżąco potrzeby rynku fitness. 

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem:
2.32/00171/2019

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość