PFS Podstawy Dietetyki

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 7
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 10
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 0
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.profi-fitness.com.pl/trener-personalny/podstawy-dietetyki
Wymagania wstępne Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest ukończenie 17 roku życia.

Opis szkolenia

Szkolenie w systemie e-learning.

Zapewne wiesz o tym, że dużo ważniejsze od najlepszego treningu jest odpowiednie żywienie. Dlatego też dział dietetyki poświęcony jest rozwiązaniu problemów z nieodpowiednim żywieniem. Każda dieta, nawet najbardziej irracjonalna, może być dobra, ale tylko w danym przypadku!

Wiedza na temat prawidłowego odżywiania to niezbędny element osiągania sukcesu i trwałych zmian Twoich własnych, jak i Twoich podopiecznych. Praca Trenera Personalnego to połączenie 3 funkcji:

PFS Dietetyka i Suplementacja® Base to moduł stworzony z myślą uporządkowania wiedzy z zakresu dietetyki, podstaw żywienia i technologii. Każdy z nas jest na "jakiejś" diecie. Czy jest ona do końca zbilansowana i racjonalna? Czy pozwoli zachować pełny dobrostan organizmu - potocznie zwany zdrowiem?

MODUŁ I BASE - to podstawa w rozpoczęciu swojej przygody w świecie dietetyki. Teorii i modeli żywienia jest dużo. Aby zrozumieć na czym one polegają trzeba zdobyć podstawową wiedzę na temat cząstek elementarnych w świecie dietetyki: tłuszczy, białek, węglowodanów, witamin i składników mineralnych ich wzajemnym oddziaływaniu, przyswajaniu oraz mechanizmów za to odpowiedzialnych.
Po przebytym szkoleniu będziesz wiedział dlaczego sięgasz po żywność, które z produktów wybierać by świadomie kształtować swoją sylwetkę oraz w jaki sposób przechowywać te produkty. Dodatkowo dowiesz się prawdy odnośnie indeksów, markerów i technik stosowanych w dietetyce.

Umiejętności

Dietetyka

Najbliższe szkolenia

Nazwa Szkolenia Data Cena Miasto Rejestracja
PFS Podstawy Dietetyki 31.12.2020 380 ONLINE REJESTRACJA

ProFi Fitness School

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. ProFi ® od ponad 15 lat z powodzeniem kształci tych, którzy pragną rozpocząć swoją karierę w świecie fitness, treningu personalnego jak i tych, którzy start w zawodzie mają już za sobą. Ubiegła dekada do września 2017 roku zaowocowała w ponad 9700 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów oraz 18 międzynarodowych konwencji fitness. Na bogatą ofertę szkoleniową składa się kilkadziesiąt różnorodnych szkoleń: podstawowych, zaawansowanych oraz specjalistycznych. Dbając o najwyższy poziom szkoleń, gwarantuje starannie wyselekcjonowaną kadrę wybitnych certyfikowanych wykładowców, jak również dysponuje międzynarodową akredytacją, która daje możliwość podjęcia pracy praktycznie na całym świecie.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: