PFS Pump & Tone Base

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 12
Koordynator Ptak Adam
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.profi-fitness.com.pl/instruktor-fitness-aerobik/pump-and-tone-base
Wymagania wstępne W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły szkolenie na Instruktora Fitness lub są absolwentami uczelni wyższych na kierunkach: Instruktor rekreacji ruchowej, Fitness - nowoczesne formy gimnastyki (aerobik) itp.

Opis szkolenia

PFS Pump & Tone Base to koncepcja treningu wytrzymałości siłowej ze sztangą przy muzyce. Intensywne spalanie tkanki tłuszczowej, rzeźbienie sylwetki oraz wzmacnianie gorsetu mięśniowego stało się możliwe również na grupowych zajęciach fitness. Jest to idealna opcja treningu zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. System PFS Pump&Tone pozwoli Ci wykorzystać i dostosować obciążenie do indywidualnych możliwości ćwiczących, poprawić metabolizm mięśniowy, udoskonalić technikę ćwiczeń oraz umiejętnie wykorzystać proces metodyczny prowadzenia zajęć ze sztangą. Podczas szkolenia każdy z uczestników otrzyma indywidualne wskazówki oraz konstruktywną ocenę, jako niezbędny aspekt dla instruktorskiego rozwoju. Po kursie uczestnik jest kompletnie przygotowany do prowadzenia zajęć PFS Pump&Tone według wyuczonej choreografii.

Czego nauczysz się na szkoleniu?
1. Poznasz prawidłowy sposób budowania lekcji wzmacniających z użyciem sztangi fitness.
2. Dowiesz się jak odpowiednio dobrać obciążenie do możliwości uczestników.
3. Poznasz sposób rozpisywania choreografii.
4. Opanujesz technikę wykonywanych ćwiczeń.
5. Poznasz sposoby motywowania uczestników.
6. Dowiesz się jak prawidłowo zastosować stretching w lekcji Pump&Tone.

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie PFS Pump & Tone Base®?
Szkolenie przeznaczone jest dla każdego Instruktora, który chciałby nauczyć się pracy ze sztangą fitness w lekcji wzmacniającej z muzyką. To nowe możliwości dla Ciebie i Twoich klientów. PFS Pump & Tone Base® to idealny wybór dla osób szukających nowych pomysłów i inspiracji.

Tematyka:
1. Filozofia i cel treningu Pump&Tone.
2. Fizjologia pracy mięśni.
3. Struktura lekcji.
4. Opanowanie techniki wykonywanych ćwiczeń.
5. Nazewnictwo (w j.polskim oraz j.angielskim).
6. Zasady stosowania i doboru obciążeń.
7. Stretching.
8. Sposoby motywowania uczestników zajęć.
9. Sposób rozpisywania choreografii.
10. Elementy psychologii pracy instruktora fitness.

Umiejętności

Fitness Barbell Training

Najbliższe szkolenia

-

ProFi Academy

Międzynarodowa Akademia Trenerów Personalnych i Instruktorów Fitness. Przekraczaj oczekiwania swoich Klientów!

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. Ubiegła dekada zaowocowała w Polsce w ponad 9600 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów. Do września 2020 roku liczy 21 zorganizowanych edycji Międzynarodowych Konwencji Fitness. ProFi jest liderem na rynku sportowej edukacji. Szkolenia z jakich możesz skorzystać to długie, obszerne i najbardziej nowoczesne systemy kształcenia przyszłych instruktorów fitness i trenerów personalnych, jakie są dostępne na naszym rynku. Jesteśmy tego pewni, ponieważ uczymy najdłużej w Polsce. Od 2003 do 2020 roku do naszej Akademii uczęszczało ponad 35 000 studentów. Zaufało nam tysiące, Ty również zaufaj naszemu doświadczeniu. Sprawdź opinie na nasz temat - wyrób swoją. Ucz się na najwyższym poziomie!

ProFi® to marka znana już nie tylko w Polsce, pracując całym Teamem zapewnia, że doprowadzi Cię wprost do zdobycia potrzebnych umiejętności, aby odnieść sukces. Dbając o najwyższy poziom szkoleń szkoleniowcy, trenerzy i instruktorzy fitness to grono wybitnych, certyfikowanych wysoko wyspecjalizowanych profesjonalistów z krajowym jak i międzynarodowym doświadczeniem.  Przygotowują do pracy na każdym poziomie, bardzo dobrze znając i filtrując na bieżąco potrzeby rynku fitness. 

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem:
2.32/00171/2019

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość