Agnieszka Koteja

Informacje

Cześć!

Witam Cię w moim świecie

Nazywam się Agnieszka Koteja, jestem trenerką personalną, absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, doktorantką, instruktorem fitness, współzałożycielką marki Active Academy oraz żoną i mamą.

Na co dzień współpracuję z kobietami pomagając im poprzez trening indywidualny w klubie lub on-line wprowadzić zdrowe nawyki do życia, swojego i swoich najbliższych tak aby mogły cieszyć się zdrowiem, ładniejszym wyglądem, lepszym samopoczuciem, większą energią i lepszą organizacją czasu.

Pracuję przede wszystkim ze świadomymi kobietami, które chcą mądrze dbać o siebie i swoich najbliższych, chcą wprowadzić do swojego życia zdrowe zasady, które będą gościły w nim już na zawsze jak i z każdą kobietą, która jest na początku swojej przygody z aktywnością ruchową i nie wie jak odnaleźć się w tym świecie.

W swojej pracy staram się zdobyć jak najwięcej informacji o danej osobie, dzięki czemu dostosowuję plan treningowy, oraz program zmiany nawyków idealnie pod stan zdrowia oraz styl życia.

Dostarczam moim podopiecznym narzędzia, które pomagają im wprowadzać zmiany na miarę ich możliwości, dzięki czemu żyją zdrowiej i częściej się ruszają ale nie wpływa to znacząco na ich życie prywatne.

Pomagam kobietom w szczególności mamom, bo sama nią jestem i wiem jak trudno było mi wrócić do zorganizowanego i zdrowego życia po porodach. Niejednokrotnie czułam się bezsilna, samotna i niewystarczająco dobra, a równocześnie zbyt dumna aby poprosić o pomoc.

Dlatego też chcę pokazać innym kobietom, mamom, że proszenie o pomoc nie jest niczym złym i że mogą chcieć mieć w ciągu dnia czas tylko dla siebie by czuć się pięknie, kobieco i seksownie bo na to zasługują.

Jeśli chcesz dołączyć do grona moich świadomych i niezależnych podopiecznych i abym pomogła Ci wrócić do figury i nastroju sprzed ciąży, wyślij do mnie wiadomość prywatną, a ja w ciągu 24h odezwę się do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu konsultacji.

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Group Fitness Instructor EQF 3 2022-09-01
Gym Instructor EQF 3 2022-09-01
Personal Trainer EQF 4 2022-12-23
Teacher EQF 5 2023-01-20

Umiejętności

Fitness Conferences Prenatal & Postnatal Posture Correction

Szkolenia CPD

Nazwa Szkolenia Data CPD
REPs KONWENCJE, KONFERENCJE 02.02.2023 5
PFS TRENING KOBIET W CIĄŻY I PO PORODZIE 02.02.2023 16
REPs PRELEGENT KONFERENCYJNY 02.02.2023 8
KONFERENCJA MEDICAL TRAINER SUMMIT 29.08.2023 30
PFS Zdrowy Kręgosłup w Zajęciach Fitness 29.08.2023 12

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z trenerem/instruktorem. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość