Alicja Dylla

Informacje

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalizacją z gimnastyki kompensacyjno - korekcyjnej oraz byłą zawodniczką judo GKS "Czarni" Bytom z ukończonym kursem instruktora judo. 

Po zakończeniu przygody ze sportem, przeniosłam swoje zainteresowania na rekreację fizyczną i branżę fitness. Od 2012 roku pracuję jako instruktor zajęć grupowych, od 2017 roku również jako trener personalny

Jednym z moich głównych zainteresowań w dziedzinie fitnessu jest trening z odważnikami kulowymi (szczególnie w duchu wschodnim). Jestem certyfikowanym instruktorem kettlebell i giriewoj sport, wicemistrzynią Polski kettlebell w kategorii podrzut (2015r.). W swojej pracy licencjackiej opisywałam metodykę nauczania ćwiczeń z odważnikami kulowymi.

Po latach wymagających treningów sportowych, a później mnóstwa godzin spędzonych na prowadzeniu głównie wzmacniających i wytrzymałościowych form aktywności, zaczęłam doceniać korzyści płynące z zajęć mentalnych, wyciszających. Dlatego to na nich chciałabym w najbliższym czasie skupić swoją uwagę, w myśl motta, które towarzyszy mi od kilku lat: Po pierwsze balans. W życiu, w pracy, w treningu. Do czego również wszystkich zachęcam.

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Group Fitness Instructor EQF 3 2023-11-19
Gym Instructor EQF 3 2023-11-20
Personal Trainer EQF 4 2023-11-19

Umiejętności

Fitness Conventions REPs Abroad Courses

Szkolenia CPD

Nazwa Szkolenia Data CPD
REPs KURSY W POLSCE I ZA GRANICĄ 29.12.2023 16
REPs KURSY W POLSCE I ZA GRANICĄ 23.05.2024 8

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z trenerem/instruktorem. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość