Alicja Karlikowska -Tartanus

Informacje

SZKOLENIOWIEC PROFI FITNESS SCHOOL

Instruktorem Fitness jestem od 2006 r., Trenerem Personalnym od 2014 r., od marca 2019 r. współpracuję z ProFi Fitness School jako Szkoleniowiec. Od początku 2020 r. należę również do Teamu Master Trenerów programu myover40.

Pochodzę z Łodzi, ale od kilku lat mieszkam i pracuję w Żyrardowie oraz w Warszawie. Studiowałam filologię hiszpańską oraz dziennikarstwo i komunikację społeczną, co rozwinęło u mnie pasję do pisania, tworzenia contentu i gorących klimatów Latino.

Sport od zawsze wiódł prym w moim życiu. Za czasów szkolnych trenowałam tenisa ziemnego i piłkę ręczną, pływałam, miałam też epizod z siatkówką. Obecnie bliskie mojemu sercu są salsa, bieganie i snowboard, ale to fitness od ponad 15 lat jest zdecydowanym numerem jeden.

Interesuję się dietetyką oraz zdrowym i świadomym odżywianiem. Uwielbiam pomagać innym, uczyć jak skutecznie zmieniać nawyki żywieniowe, zachęcać do ruchu, do dbania nie tylko o swoją sylwetkę, ale przede wszystkim o swoje zdrowie.

W życiu napędza mnie działanie oraz relacje międzyludzkie. Uwielbiam wyzwania i przekraczanie pozornie niemożliwego. Jestem otwartą, pozytywną i uśmiechniętą osobą. Cenię sobie rozwój osobisty, zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności. Ukończyłam wiele szkoleń i regularnie biorę udział w kolejnych, to mnie motywuje i dodaje energii.

W pracy Instruktora, Trenera i Szkoleniowca stawiam na profesjonalizm i relacyjność. Zadowolony uczestnik, który robi postępy, rozwija się i odkrywa w sobie pasję do fitnessu oraz zdrowego stylu życia daje mi ogromną satysfakcję.

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Teacher EQF 5 2019-09-03
Group Fitness Instructor EQF 3 2023-12-31
Personal Trainer EQF 4 2023-12-31

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z trenerem/instruktorem. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość