Emilia Burkiewicz

Informacje

Emilia Burkiewicz - Z wykształcenia magister administracji, pedagog.  Certyfikowana nauczycielka RYT-500 (Registered Yoga Teacher) należąca do międzynarodowej organizacji Yoga Alliance, potwierdzającej zdobycie wiedzy, kwalifikacji i umiejętności nauczania zgodnie z standardami światowej organizacji zrzeszającej nauczycieli jogi. Countinuing Education Provider Yoga Alliance.

Swoją wiedzę i tajniki jogi zdobyła w samym sercu światowej stolicy jogi w Indiach, gdzie ukończyła kurs nauczycielski z dziedziny Hatha Joga, Yin Yoga, Asthanga Yoga, Anatomia i Ajurwedy. Posiadająca liczne certyfikaty i uprawnienia w tym m. in. Power Vinyasa Yoga, Joga dla kobiet w ciąży i po porodzie, Joga dla dzieci i rodziny.

Swoją przygodę z jogę rozpoczęła ponad 10 lat temu, nieustanie pogłębia swoją wiedzę z zakresu filozofii, anatomii i terapii jogą, pasjonatka ayurwedy. Swoją praktykę i wiedzę zdobywała u polskich i światowej klasy autorytetów jogi w nurcie Vinyasa Flow Yoga, Ashtanga Yoga, Hatha Yoga, Yin Yoga, Anatomia Jogi. Nieustannie bierze udział w licznych kursach i warsztatach.  Promotorka jogi dla dzieci, organizująca kursy instruktorskie „Joga dla dzieci i młodzieży” na terenie całej Polski. Szkoleniowiec w International Fitness and Aerobic Academy.

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Teacher EQF 5 2019-06-07

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z trenerem/instruktorem. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość