Joanna Kania- Kot

Informacje

Joanna Kania-Kot: Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Dyplomowany trener i sędzia gimnastyki sportowej oraz aerobiku sportowego.

 Od dzieciństwa związana ze sportem. Przez 9 lat trenowała gimnastykę a po jej zakończeniu zaraziła się fitnessem i do tej pory nie wyobraża sobie innej pracy niż w tej dziedzinie. Uczestniczka licznych konwencji, kursów i szkoleń w kraju i za granicą.

Na co dzień Joasia jest wykładowcą i trenerem sekcji sportowej na Uniwersytecie Gdańskim oraz instruktorem zajęć w dwóch gdańskich klubach fitness. Prezenter i szkoleniowiec od 2010 roku.Od kilku lat związana z Pomorską Szkołą 4FIT.

Jako nauczyciel posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć min: Zdrowy Kręgosłup, Pilates, trening funkcjonalny (certyfikowany ekspert metody FMS). Od kilku lat Joasia jest również certyfikowanym instruktorem Animal Flow level 2.

Na swoich zajęciach i szkoleniach zaraża pasją, propaguje prozdrowotny fitness ucząc mądrego ćwiczenia i świadomego korzystania z możliwości swojego ciała.

Wszechstronna, wymagająca względem siebie, wytrwale dąży do wyznaczonych celów. Sukcesy swych podopiecznych stanowią dla Joasi największą satysfakcję, która motywuje ją do dalszego rozwoju:).

 

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Gym Instructor EQF 3 2023-12-22
Group Fitness Instructor EQF 3 2023-12-22
Teacher EQF 5 2024-02-10