Justyna Wenecka

Informacje

Medyczna trenerka personalna, edukatorka, egzaminatorka teoretyczna i praktyczna trenerów personalnych w kraju i za granicą dla REPS Polska, członkini zespołu master trenerów myover40, mówczyni publiczna, szkoleniowczyni, również z ramienia REPS Polska, twórczyni autorskich szkoleń z zakresu biznesowego wellnessu skierowanych do firm, instytucji i organizacji, podcasterka i autorka licznych publikacji z dziedziny fitness & wellness, ambsadorka REPS Polska w Belgii, twórczyni autorskiej metody treningowej Absolute Body Control.

Ukończyła studia magisterskie na wydziale prawa i administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po studiach zajęła się public relations i marketingiem i to z nimi przez kolejne 15 lat wiązała swoje etatowe życie zawodowe. Za dnia zarządzała milionowymi budżetami, kierowała departamentami sprzedaży i marketingu oraz kampaniami reklamowymi największych światowych marek. Po godzinach kontynuowała i rozwijała swoją pasję do ruchu i zdrowia. W końcu podjęła decyzję o pójściu za swoją wizją świata i porzuciła pracę etatową na rzecz pełnego zaangażowania w pomaganie wszystkim, którzy potrzebują realnej pomocy, chcą dla siebie lepszego życia i wysokiej jakości, a dotychczas przesiadują godziny przed komputerem, żyją w stresie i przechodzą różnego rodzaju kontuzje czy urazy.

W pracy i w życiu kieruje się określonymi wartościami i misją, która pomaga jej podejmować decyzje i prowadzi do celu. Pracuje metodycznie i analitycznie. Nie ocenia, za to inspiruje do lepszych dla siebie wyborów. Kobieta renesansu, z którą zrozumiesz jak działa Twoje ciało i jakiego ruchu potrzebuje, porozmawiasz na luzie, a to wszystko w komfortowej, pełnej zrozumienia atmosferze. 

Efekty, jakich możesz się spodziewać po trenerskiej współpracy z Justyną, to poprawa jakości życia, samopoczucia, profilaktyka urazów i leczenie kontuzji, odmłodzenie i wydłużenie życia, redukcja stresu, poprawa postawy, cofnięcie zmian degeneracyjnych, poprawa koncentracji i pracy mózgu, profilaktyka chorób cywilizacyjnych i nie tylko, poprawa kondycji i sprawności ruchowej w szerokim spektrum, poprawa funkcjonowania układów i narządów w Twoim ciele, nowe, fascynujące hobby i przywrócenie wiary we własne możliwości. A to tylko początek zmian, które nastąpią. Dlaczego? Będziesz bowiem robić rzeczy, o których nawet nie śnisz lub może marzysz od dłuższego czasu, ale wydają Ci się niemożliwe. A to wszystko kreatywnie, ciekawie, z empatią, zrozumieniem i spokojem. 

Gdy jesteś pewny bądź pewna swojej motywacji do zmiany, skontaktuj się i złóż zamówienie.

Aby poznać Justynę bliżej i skorzystać z darmowej wiedzy i wskazówek, dołącz do grona obserwujących i subskrybujących podcast Krótko o ruchu w języku polskim oraz podcast The Good Life Show w języku angielskim.  Jeśli lubisz czytać, zajrzyj do sekcji Artykuły na stronie wenecka.com.

Chcesz zapytać o poprowadzenie szkolenia, warsztatów lub o wygłoszenie prelekcji podczas konferencji? Masz niestandardowe zapytanie biznesowe? Skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy: KLIK.

 

Justyna na co dzień mieszka w Antwerpii, w Belgii. Pracuje w większości zdalnie. Na zamówienie istnieje możliwość poprowadzenia indywidualnego, a także warsztatów, szkolenia czy egzaminów we wskazanym miejscu na świecie.

 

_______________

JUSTYNA WENECKA |  trenerka medyczna, autorka metody treningowej Absolute Body Control
wenecka.com
kontakt@wenecka.com

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Gym Instructor EQF 3 2021-09-14
Personal Trainer EQF 4 2022-05-25
Examiner REPs GYM Instructor & Personal Trainer EQF 6 2022-10-14
Teacher EQF 5 2022-10-14
Senior Fitness/PT Specialist EQF 4 2022-10-14
Medical - Movement Therapy Trainer EQF 5 2023-12-04

Umiejętności

Fitness Conventions Functional Training Specialized Courses CPD Mobility Stretching Senior Citizen Trainer Yoga CPD Fitness Conferences

Szkolenia CPD

Nazwa Szkolenia Data CPD
REPs KONWENCJE, KONFERENCJE 30.11.2021 20
REPs KONWENCJE, KONFERENCJE 06.04.2022 20
REPs KONWENCJE, KONFERENCJE 06.04.2022 1
REPs KONWENCJE, KONFERENCJE 26.04.2022 20
myover40 INSTRUCTOR 14.10.2022 16
MYOVER40® SZKOLENIOWIEC 14.10.2022 26
REPs KURSY W POLSCE I ZA GRANICĄ 14.10.2022 2
REPs PRELEGENT KONFERENCYJNY 20.03.2023 8
REPs KONWENCJE, KONFERENCJE 22.05.2023 8
REPs KONWENCJE, KONFERENCJE 24.10.2023 4
REPs KURSY W POLSCE I ZA GRANICĄ 06.12.2023 0
REPs KONWENCJE, KONFERENCJE 06.12.2023 4

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z trenerem/instruktorem. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość