Justyna Wenecka

Informacje

Nazywam się Justyna Wenecka. Witam w świecie, gdzie wysiłek się opłaca. Najważniejszy jest cel i wizja, resztę zostaw mnie.

Jestem doświadczonym trenerem personalnym, doradcą aktywności fizycznej, mówcą publicznym, twórcą Trenuj Lepiej Podcast  i autorem licznych publikacji z dziedziny fitness. Egzaminuję praktycznie trenerów personalnych nadając im akredytacje na polskim rynku i jako Główny Koordynator programu REPs Polska Egzaminator Personal Trainer tworzę standardy opieki trenerskiej w kraju. Współtworzę nowatorski na polskim rynku programu certyfikacji trenerów Health & Wellness Coach. Moje wieloletnie doświadczenie w pracy managera sprzedaży zagranicą i dyrektora działów marketingu  pomogło mi praktykować to, co jest fundamentem sukcesu - strategiczną  organizację i pragmatyczne podejście do procesu. Bo zmiana siebie jest procesem. Mówię otwarcie, że często jest to proces czasochłonny, energochłonny, pełen wzlotów i upadków, ekstazy i demotywacji. Wiem, że tylko odpowiednio rozplanowana w czasie opieka, poparta wiedzą z zakresu motywacji, coachingu, kontrolą procesu i monitoringiem postępu zagwarantuje Ci spektakularną, bo długofalową transformację.

W pracy trenera specjalizuję się w treningu siłowym,  treningu poprawiającym gibkość i mobilność ciała oraz opracowywaniu diet wspomagających cele treningowe. Opieką personalną najczęściej otaczam osoby aktywne zawodowo, które cierpią na brak czasu i motywacji a  ich ciała są wyczerpane długim przesiadywaniem przed komputerem i nadmierną dawką stresu. Treningi i konsultacje odbywają się stacjonarnie oraz online, w wyjątkowej, autorskiej formule. Spotkania prowadzę zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Jeśli nie mówisz po polsku lub uczysz się dopiero angielskiego i chcesz poćwiczyć terminologię sportu, to ta unikowa na rynku szansa jest dla Ciebie

Wiem jak często brakuje Ci ufności we własne potrzeby, w końcu próby na własną rękę nie przynoszą oczekiwanych  efektów.  Potrzebujesz więc kogoś z zewnątrz, kogoś, kto da Ci bodziec i zastosuje tajemne narzędzia, dzięki którym osiągniesz zadowolenie z siebie. Wiesz, że nie wynaleziono dotychczas niczego skuteczniejszego od sportu w zapewnieniu zdrowia fizycznego, psychicznego, tworzeniu ciekawego, pełnego pasji, wyzwań i osiągnięć życia? Jestem pewna, że dzięki naszej współpracy raz na zawsze zmienisz swoje podejście do aktywności. Zrozumiesz i przekonasz się, że tylko dobrze dopasowany trening, wsparty profesjonalnym prowadzeniem da Ci szansę na maksymalizację efektów. Znam tę magiczną formułę, dzięki której wydarzy się niemożliwe. Spróbujesz? Efekty mogą Cię zaskoczyć. Decyzja należy do Ciebie.

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Gym Instructor EQF 3 2021-09-14
Personal Trainer EQF 4 2022-05-25

Umiejętności

REPs Konferencje Warsztaty Kursy

Szkolenia CPD

Nazwa Szkolenia Data CPD
Konwencje, konferencje, sympozja 30.11.2021 20
Konwencje, konferencje, sympozja 06.04.2022 20
Konwencje, konferencje, sympozja 06.04.2022 1
Konwencje, konferencje, sympozja 26.04.2022 20

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z trenerem/instruktorem. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość