Justyna Wenecka

Informacje

Jeśli spodziewasz się treningu jak wszystkie, to czeka Cię pierwsza niespodzianka. Bo dostaniesz znacznie więcej. Justyna sprowadziła bowiem swoje wieloletnie doświadczenie pracy z klientkami i klientami do autorskiej metody treningowej, którą stosuje na co dzień z sukcesami. Na prawdziwe efekty trzeba jednak zapracować i cierpliwie poczekać. To na ile skorzystasz, zależy tylko od Ciebie i Twojego zaangażowania. Nie otrzymasz tutaj magicznej pigułki, jednej rady ani jednego ćwiczenia, które zmieni Twoje życie. 

Otrzymasz za to wsparcie, wiedzę i drogę do nowego, zdrowszego stylu życia. Efekty, jakich możesz się spodziewać, to poprawa jakości życia, samopoczucia, profilaktyka urazów i leczenie kontuzji, odmłodzenie i wydłużenie życia, redukcja stresu, poprawa postawy, cofnięcie zmian degeneracyjnych, poprawa koncentracji i pracy mózgu, profilaktyka chorób cywilizacyjnych i nie tylko, poprawa kondycji i sprawności ruchowej w szerokim spektrum, poprawa funkcjonowania układów i narządów w Twoim ciele, nowe, fascynujące hobby i przywrócenie wiary we własne możliwości. A to tylko początek zmian, które nastąpią. Dlaczego? Będziesz bowiem robić rzeczy, o których nawet nie śnisz lub może marzysz od dłuższego czasu, ale wydają Ci się niemożliwe. A to wszystko kreatywnie, ciekawie, z empatią, zrozumieniem i spokojem. 

Justyna jest trenerką jedyną w swoim rodzaju. Wie, co to znaczy zmagać się ze sobą, chorobami, własnymi ograniczeniami czy emocjami. Wie co to znaczy pracować dla korporacji, żyć w przewlekłym stresie i zmęczeniu, zarządzać procesami i wieloosobowymi zespołami. Przez wiele lat tak wyglądało jej życie. Dlatego rozumie i docenia odpowiedzialność, wytrwałość i ciężką pracę. Wolność i ciągły rozwój stanowią dla niej najwyższe wartości. Dziś dowodzi i pomaga innym cieszyć się ciałem oraz odkryć jego nieuświadomiony potencjał. W radosnej, bezpiecznej atmosferze uczy poprawnej techniki i zrozumienia ruchu oraz sygnałów z niego płynących. Przywraca naturalną potrzebę ruchu i motywację do niego. Dzięki współpracy nie tylko zapewniasz sobie niesłabnącą motywację, ale także osiągasz cele znacznie szybciej niż wcześniej. Czy może być lepiej? Może. Poznaj bliżej metodę pracy z ciałem, która zapewnia maksymalne efekty przy optymalnym wysiłku.

Absolute Body Control to autorska metoda łącząca w odpowiednich proporcjach naukowo sprawdzone i najkorzystniejsze rodzaje aktywności fizycznej, tj. trening siłowy, medyczny, funkcjonalny, powięziowy, pilates czy rozciąganie. Ale to nie wszystko! Dodaj do tego chociażby pracę z oddechem, uważnością oraz odżywianie wspierające Twoje ciało. Na Absolute Body Control składają się dwa główne modele współpracy. Ty decydujesz, który przyniesie Ci najwięcej korzyści. 

Pierwszy model, SOLO, skierowany jest do osób wewnętrznie zmotywowanych i ciekawych nowego rodzaju aktywności. Składają się  na niego bazowe, gotowe plany, video tutoriale i edukacyjne treści do własnego zastosowania w domu. Możesz samodzielnie komponować swoje zestawy według ściśle określonego klucza. Daje Ci to potężną satysfakcję, poczucie samorealizacji i samodzielności, ale ciągle pozostajesz w granicach pewnych i naukowo potwierdzonych rozwiązań. 

Drugi model, RAZEM, jest treningowym rolls roysem. Skierowany jest do osób, które cenią sobie interakcję, długotrwałą współpracę, wsparcie w czasie rzeczywistym, szukają większej motywacji, skuteczności i bezpieczeństwa w tym co robią. Zajęcia 1:1 są każdorazowo indywidualnie opracowywane, a to wszystko na bazie wspólnie określonych celów, aktualnej sprawności i ewentualnych utrudnień zdrowotnych. Każde spotkanie wygląda inaczej i każde wnosi nowe odkrycia, spokój i poczucie dumy, które zostają z Tobą na zawsze. W tym modelu otrzymujesz również między innymi własny, indywidualnie skomponowany plan ćwiczeń, który możesz zastosować według określonych zasad, materiały edukacyjne, plan żywienia i konsultacje.

 

Który model wybierasz? 

 

Gdy jesteś pewny bądź pewna swojej motywacji do zmiany, skontaktuj się i złóż zamówienie.

Aby poznać Justynę bliżej i skorzystać z darmowej wiedzy i wskazówek, dołącz do grona obserwujących i subskrybujących podcast Krótko o ruchu w języku polskim oraz podcast The Good Life Show w języku angielskim.  

 

Chcesz zapytać o wygłoszenie prelekcji podczas konferencji, prowadzenie szkolenia czy warsztatów dla firm? Masz niestandardowe zapytanie biznesowe? Skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy: KLIK.

 

_______________

JUSTYNA WENECKA | trenerka, autorka metody Absolute Body Control
wenecka.com
kontakt@wenecka.com

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Gym Instructor EQF 3 2021-09-14
Personal Trainer EQF 4 2022-05-25
Examiner REPs GYM Instructor & Personal Trainer EQF 6 2022-10-14
Teacher EQF 5 2022-10-14
Senior Fitness/PT Specialist EQF 4 2022-10-14

Umiejętności

REPs KURSY Functional Training Kursy Specjalistyczne Mobility Stretching Trening osób starszych Yoga REPs KONFERENCJE

Szkolenia CPD

Nazwa Szkolenia Data CPD
REPs KONWENCJE, KONFERENCJE 30.11.2021 20
REPs KONWENCJE, KONFERENCJE 06.04.2022 20
REPs KONWENCJE, KONFERENCJE 06.04.2022 1
REPs KONWENCJE, KONFERENCJE 26.04.2022 20
myover40 INSTRUCTOR 14.10.2022 16
MYOVER40® SZKOLENIOWIEC 14.10.2022 26
REPs KURSY W POLSCE I ZA GRANICĄ 14.10.2022 2
REPs PRELEGENT KONFERENCYJNY 20.03.2023 8
REPs KONWENCJE, KONFERENCJE 22.05.2023 8

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z trenerem/instruktorem. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość