Justyna Wenecka

Informacje

Czy wiesz, że do dziś nie wynaleziono nic bardziej skutecznego od sportu w zapewnieniu zdrowia fizycznego, psychicznego, tworzeniu ciekawego, pełnego pasji, wyzwań i osiągnięć życia?  Jestem pewna, że jeśli podejmiesz właściwą decyzję, to tak jak wszyscy, z którymi pracuję, raz na zawsze zmienisz swoje podejście do aktywności. Dowiesz się dlaczego zmarnowałaś tyle czasu i dlaczego tylko profesjonalna opieka da Ci szansę na maksymalizację efektów. Wiele lat temu byłam tam, gdzie Ty jesteś teraz i wiem co zrobić, aby Ci pomóc.

Nazywam się Justyna Wenecka i cieszę się, że masz za sobą ten pierwszy krok. Razem zrobimy każdy następny. 

Specjalizuję się w treningu siłowym,  treningu poprawiającym gibkość i zakresy ruchomości ciała. Opracowuję diety wspomagające cele treningowe. W ofercie znajdziesz m.in. prowadzenie personalne na siłowni, w domu, online, kameralne grupy treningowe, e-booki, karty prezentowe, kursy online i konsultacje. Wszystko po polsku i po angielsku, co przyda Ci się albo, gdy chcesz podszlifować angielski, albo gdy nie znasz polskiego (lub chcesz komuś anglojęzycznemu sprezentować opiekę trenera). Jeśli lubisz podcasty lub preferujesz czytanie, to koniecznie zajrzyj do zakładki artykuły, gdzie za darmo możesz przesłuchać wszystkie odcinki Trenuj Lepiej Podcast lub poczytać artykuły z dziedziny zdrowego stylu życia.

Jestem doświadczoną, certyfikowaną i akredytowaną przez REPs Polska trenerką personalną, szkoleniowcem, egzaminatorką i master trenerką myover40. Doradzam w zakresie fitness i zdrowego stylu życia, przemawiam publicznie i tworzę treści edukacyjne z dziedziny wellness. Egzaminuję praktycznie trenerów personalnych nadając im akredytacje na polskim rynku i jako Główna Koordynatorka programu REPs Polska Egzaminator Personal Trainer tworzę standardy opieki trenerskiej w kraju. Współtworzę nowatorski na polskim rynku programu certyfikacji trenerów Health & Wellness Coach. Wieloletnie doświadczenie w pracy managerki sprzedaży zagranicą i dyrektorki działów marketingu pomogło mi praktykować to, co jest fundamentem sukcesu - strategiczną  organizację i pragmatyczne podejście do procesu. Bo zmiana siebie jest procesem. Mówię otwarcie, że często jest to proces czasochłonny, energochłonny, pełen wzlotów i upadków, ekstazy i demotywacji. Ale wiem też, że warto i że zmiana zaczyna się od decyzji. Niech Twoja będzie najlepszą z możliwych.

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Gym Instructor EQF 3 2021-09-14
Personal Trainer EQF 4 2022-05-25
Examiner REPs GYM Instructor & Personal Trainer EQF 6 2022-10-14
Teacher EQF 5 2022-10-14
Senior Fitness/PT Specialist EQF 4 2022-10-14

Umiejętności

REPs KURSY Functional Training Kursy Specjalistyczne Mobility Stretching Trening osób starszych Yoga

Szkolenia CPD

Nazwa Szkolenia Data CPD
REPs KONWENCJE, KONFERENCJE 30.11.2021 20
REPs KONWENCJE, KONFERENCJE 06.04.2022 20
REPs KONWENCJE, KONFERENCJE 06.04.2022 1
REPs KONWENCJE, KONFERENCJE 26.04.2022 20
myover40 INSTRUCTOR 14.10.2022 16
MYOVER40® SZKOLENIOWIEC 14.10.2022 26

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z trenerem/instruktorem. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość