Paulina Waluś

Informacje

Nazywam się Paulina Waluś, mieszkam w Goleniowie, niedaleko Szczecina i tu też prężnie działam w kilku dziedzinach. Droga, którą wybrałam, zaczęła się we wczesnych latach szkoły gdzie postanowiłam uczęszczać na zajęcia taneczne. Mimo młodego wieku już wtedy wiedziałam, że chcę pracować ruchem i do tego zaczęłam dążyć.

Idąc na studia podjęłam się dwóch kierunków jednocześnie, połączyłam pasję do ruchu i języków, i tak oto, studiowałam równolegle pedagogikę tańca jak i filologię angielską.
Tuż przed obroną dyplomu podjłęam pracę w Goleniowskim Domu Kultury jako instruktor i choreograf. Sama poza nauczaniem innych, w wolnym czasie, uczęszczałam na różnego rodzaju zajęcia fitness, lekcje tańca czy warsztaty.

 Nieco później poszłam ‚za ciosem’ i zdobyłam certyfikat instruktora fitness. Pracując z dziećmi i młodzieżą w GDK i w klubach fitness tak upłynęło kilka lat a ja wciąż byłam głodna wiedzy i nowych doświadczeń, więc w wolnych chwilach jeździłam po Polsce jak i za granicę na różnego rodzaju warsztaty, masterclassy czy konwencje.

Do najbardziej cennych lekcji zaliczam naukę pod okiem kilku mistrzów w swych dziedzinach.
W tańcu byli to: 
Tony Stone / Los Angeles
Laure Courtellemont / Los Agneles / France
Meka Oku / Nigeria
Slip / Jamaica
Blacka di Danca /Jamaica

Z branży fitness natomiast:
Alessandro Muo / Italy
Davide Impallomeni / Italy
Yamine Saoudi / France
Lorenzo Sommo / Italy

Z ostatnim z wymienionych miałam szansę być na scenie, podczas Międzynarodowej Konwencji Fitness Eu4ya, co było dla mnie ogromnym wyróżnieniem!

W 2016 roku, spragniona nowości znalazłam czas na nową pasję, jaką była siłownia. Po kilkunastu miesiącach trenowania i poznawania nowych możliwości zdecydowałam się na szkolenie, po którym zostałam certyfikowanym trenerem personalnym oraz trenerem siłowni.
Aktualnie pracuję na kilku stanowiskach, ale każde łączy jedno: praca z człowiekiem, jego edukowanie, motywowanie i uświadamianie, jak ruch jest istotny w naszym życiu.

Najnowsze przedsięwzięcie, w którym biorę udział to projekt SYLWETKA NA LATA organizowanym przed REPs Polska. Cieszę się, bo będę miała okazję opowiedzieć nieco więcej i podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem!

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Group Fitness Instructor EQF 3 2021-11-23
Gym Instructor EQF 3 2021-11-23
Personal Trainer EQF 4 2021-11-23

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z trenerem/instruktorem. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość