Tomasz Leśnikowski

Informacje

Trener personalny z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w Branży Fitness. Znawca treningu siłowego i medycznego z elementami rehabilitacji ruchowej i pourazowej. Pasjonata szeroko pojętego ruchu i masażu leczniczego.

Szkoleniowiec i wykładowca w placówce szkoleniowej ProFi Fitness School Poland oraz egzaminator w Federacji REP’s Polska. Autor szkoleń stacjonarnych, webinarów on-line i poradników treningowych. Prelegent na największych Konwencjach Fitness w kraju.

__________________________

Czytając powyższy opis masz częściowy obraz tego, co osiągnąłem ,,zawodowo'' w mojej wspaniałej przygodzie związanej z treningiem od najmłodszych lat. Chcesz dowiedzieć się co robię na co dzień? Czytaj dalej ?

Przede wszystkim pracuję indywidualnie z osobami w różnym przedziale wiekowym (już od 6. roku życia), skupiając się nad niwelowaniem wad postawy, przywracaniem do zdrowia po kontuzjach i osiąganiem możliwie najlepszej sylwetki i wyników sportowych.

Dążąc do maksymalnego komfortu pracy, kompleksowej opieki i ekskluzywnych warunków spotkań, stworzyłem prywatne Studio Rehabilitacyjno-Treningowe w Poznaniu, w którym pomagam osiągać założone cele w prosty, skuteczny i zrozumiały dla każdego sposób.

Wyznaję jednak zasadę, że wzajemna uczciwość i wspólne zaangażowanie są absolutną podstawą do zbudowania zdrowych relacji i trwałych efektów współpracy.

Mam na imię Tomek i szczerze chcę Ci pomóc. Zapraszam Cię serdecznie na bezpłatną konsultację.

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Teacher REPs EQF 5 2018-11-29
Medical - Movement Therapy Trainer EQF 5 2021-01-26
Gym Instructor EQF 3 2022-10-07
Personal Trainer EQF 4 2022-10-07
Examiner REPs Personal Trainer EQF 6 2022-10-12

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z trenerem/instruktorem. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość