ANB

Informacje

Nasze działania w ANB - Atelier Jogi dr Niny Budziszewskiej - są odbiciem naszych wartości: pasji, profesjonalizmu i głębokiego zaangażowania. 



Dr Nina Budziszewska to specjalistka w dziedzinie jogi, kierowniczka Studiów Podyplomowych Jogi Indyjskiej oraz Pracowni Badań nad Jogą, a także adiunktka w Zakładzie Filologii indyjskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Jej praca badawcza koncentruje się na filozofii jogi, zwłaszcza starożytnych i hathajogicznych naukach, co potwierdzają liczne artykuły naukowe dostępne na academia.edu. Jest autorką uznanej książki “Himalaje. W poszukiwaniu joginów”, która w 2020 roku zdobyła pierwszą nagrodę Magellana w kategorii książka podróżnicza.



Na naszych szkoleniach nie tylko poznasz filozofię oraz techniki jogi, ale również zrozumiesz, dlaczego są one tak skuteczne w dbaniu o zdrowie i dobrostan, a także w redukcji stresu. Dr Nina Budziszewska prowadzi wykłady w temacie szerokopojętej jogi oraz zajęcia z pranajamy (jogicznego oddechu) na Studiach Podyplomowych Jogi Klasycznej (obecnie Indyjskiej) Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Studiach Podyplomowych Psychosomatycznych Praktyk Jogi na AWF we Wrocławiu. Jest także trenerką personalną i instruktorką z certyfikatem REPs.



Nasze kursy to nie tylko nauka, ale także praktyczne wsparcie na każdym etapie Twojej drogi z jogą.



Jesteśmy całkowicie świadomi, że jakość naszych usług to nasz znak rozpoznawczy, dlatego stawiamy na profesjonalizm i autentyczność w każdej dziedzinie naszej pracy. Nasze szkolenia nie tylko dostarczą Ci wiedzy teoretycznej, ale również pozwolą na zrozumienie, dlaczego konkretne techniki są najbardziej efektywne. 



Nasza filozofia pracy polega na wspieraniu indywidualnego rozwoju każdego uczestnika, a nasze kursy są dostosowane do różnorodnych potrzeb i poziomów zaawansowania. Dołącz do naszej społeczności i przekonaj się, jak joga może wzbogacić Twoje życie zawodowe i osobiste, stając się Twoją pasją!

Lokalizacje szkoleń

Wrocław

Szkolenia Akredytowane

Nazwa Szkolenia Rodzaj kwalifikacji EQF
Fitness Yoga - Joga w fitnessie Yoga Fitness

Szkolenia CPD

Nazwa Szkolenia Umiejętności Punkty CPD
Pranajama (poziom 1) Yoga CPD 30

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość