AthleticMind

Informacje

AthleticMind to nowoczesna placówka szkoleniowa, która łączy najnowszą wiedzę z badań naukowych z praktycznym doświadczeniem, aby zapewnić kompleksowe podejście do rozwoju trenerskiego, fizycznego i mentalnego. Nasza misja to wspieranie trenerów w osiąganiu najwyższego poziomu wiedzy, kompetencji, wydajności i wprowadzeniu ścieżki trenersko-sportowej na całkiem inny poziom.

Nasze szkolenia i warsztaty są: 1. Oparte o najnowsze  badania naukowe::Wierzymy, że najnowsze badania naukowe stanowią jeden z kluczowych elementów sukcesu trenerskiego. Wiedza oparta na faktach dostarcza punktów orientacyjnych, które są nieodzownym czynnikiem wzmacniającym ekspertyzę  i efektywność pracy trenerskiej, tak by  prowadzać naszych studentów po ścieżce wzrostu  trenerskiej kariery.2. Holistyczne podejście do treningu:Łączymy zaawansowane metody treningowe ze strategiami psychologicznymi, aby wspierać rozwój fizyczny i mentalny naszych trenerów. Pomagamy im rozwijać umiejętności miękkie oraz podejście mentalne do treningu i podopiecznych, które są niezbędne do pracy na każdym szczeblu sportowej przygody. 3. Indywidualizacja programów:Każdy trener ma unikalne potrzeby i cele, dlatego nasze podejście jest indywidualnie dostosowane do każdego uczestnika. Kluczowym elementem naszych kursów są sesje mentorskie i konsultacje, które pozwalają na głęboką, osobistą pracę z każdym trenerem. Tworzymy spersonalizowane plany szkoleniowe, które maksymalizują potencjał każdego trenera, prowadząc go po ścieżce wzrostu kariery i przenosząc jego rozwój na zupełnie nowy poziom.

4. Wsparcie i rozwój mentalny: Oferujemy specjalistyczne warsztaty i sesje coachingowe, które pomagają trenerom rozwijać umiejętności mentalne, zarządzać stresem, poprawiać koncentrację oraz budować pewność siebie. To kluczowe aspekty w karierze każdego trenera.Zapraszam do bezpośredniego kontaktu z nami za pośrednictwem facebooka : AthleticMind- https://www.facebook.com/athleticmindlukaszrarog/  lub Strony : athelticmind.pl 

Lokalizacje szkoleń

-

Szkolenia Akredytowane

Nazwa Szkolenia Rodzaj kwalifikacji EQF
Personal Trainer - Mentoring Gym Instructor, Personal Trainer

Szkolenia CPD

Nazwa Szkolenia Umiejętności Punkty CPD
MOBILNOŚĆ&SIŁA LVL 1 - Obóz Boot Camp / Outdoor 30

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość