Masaż Tkanek Głębokich

Informacje

Jesteśmy absolutnie świadomi, że nasza praca jest naszą wizytówką. I chcemy, aby była odzwierciedleniem naszych wartości.

Kiedy pojawia się u nas pacjent, jesteśmy na nim całkowicie skoncentrowani. Rozumiejąc jego trudności, szukamy odpowiedzi nie tylko na to, jak go leczyć, ale przede wszystkim dlaczego konkretnie te narzędzia i techniki terapeutyczne będą najbardziej adekwatne i pomocne.
To samo dzieje się na naszych szkoleniach. Nie będziemy Ci jedynie wskazywać jak pracować konkretnymi technikami, ale będziemy uczyć Cię szukać odpowiedzi i rozumieć DLACZEGO to leczenie ma wyglądać w taki, a nie inny sposób. A zdając sobie sprawę z tego, że każdy pacjent będzie miał swoje indywidualne "dlaczego", będziemy na naszych szkoleniach wspierać Cię w tym, aby Twoja wiedza stawała się elastyczna i wszechstronna. Bo taka jest filozofia naszej pracy.

Na początek twarde dane:

  • ponad 30 000 godzin szkoleniowych,
  • ponad 4700 przeszkolonych absolwentów naszych szkoleń,
  • 15 międzynarodowych trenerów, praktyków z wieloletnim doświadczeniem klinicznym, z którymi szkoleniowo stale współpracujemy,
  • wspólnie mamy ponad 50 lat klinicznego doświadczenia, oraz unikalne na polskim rynku terapeutycznym umiejętności.

Naszym nadrzędnym celem szkoleniowym jest przekazanie konkretnych, wysokospecjalistycznych technik i metod pracy terapeutycznej w taki sposób, który daje kursantom poczucie bezpiecznego prowadzenia, koncentracji na uczestnikach i ich dylematach, pracy na realnych przypadkach klinicznych. A wszystko to w bardzo przyjaznej, partnerskiej atmosferze.

W naszych kursach biorą udział nie tylko doświadczeni fizjoterapeuci z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem i stażem pracy. Uczestnikami kursów są również uczniowie i studenci kierunków fizjoterapii, masażu, lekarze, trenerzy personalni oraz wszyscy specjaliści pracujący z ludzkim ciałem.
I nawet w tak zróżnicowanych grupach, znajdujemy wspólny język, wymieniamy się wiedzą i poglądami.

Do zobaczenia na szkoleniach!

Lokalizacje szkoleń

Warszawa Kraków Wrocław Lublin Poznań Gdańsk Białystok Gorzów Wielkopolski Biała Podlaska Tarnów Bydgoszcz Szczecin Olsztyn Opole Łódź Katowice Częstochowa Rzeszów online

Szkolenia Akredytowane

Nazwa Szkolenia Rodzaj kwalifikacji EQF
Kurs Masażu Tkanek Głębokich Specialist In The Fitness Industry

Szkolenia CPD

Nazwa Szkolenia Umiejętności Punkty CPD
RockTape – kurs tapingu Manual Therapy 15
Kurs Anatomii Palpacyjnej Manual Therapy 16
IASTM – terapia narzędziowa Manual Therapy 16
Terapia ruchem w treningu Manual Therapy 8
Kompetencje psychologiczne - online Psychology CPD 10
Webinar MTG Fitness Conferences 1
Webinar Terapia Ruchem Fitness Conferences 1

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość