EKSPERT RUCHU

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 48
Koordynator
Kurs z egzaminem Tak
Url https://body-work.com.pl/specjalizacja-funkcjonalna/
Wymagania wstępne brak

Opis szkolenia

Trening funkcjonalny to nie tylko nauka o fundamentalnych pozycjach wzorcowych wykorzystywanych w ocenie funkcjonalnej. To opowiadanie, które zawiera ich wszystkie progresje, regresje i wzajemne transfery. Tylko zrozumienie pełnego spektrum ruchu umożliwi Ci wybranie tego co jest najlepsze dla Twojego klienta.

Ekspert Ruchu BODYWORK® to specjalistyczne szkolenie z zakresu treningu funkcjonalnego wprowadzające w zaawansowane metody związane z nauczaniem motorycznym i treningiem poprawiającym wydajność ruchową oraz sportowe rezultaty. Nacisk położony jest na praktycznym i skoncentrowanym na atlecie (athlete-centered) podejściu do nauczania motorycznego w środowisku siłowni, klubu sportowego, boiska, a także kliniki rehabilitacyjnej w kontraście do utartych w branży fitness metod trenowania mięśni w warunkach izolacji.
Kurs obejmuje naukę rozwijania kluczowych cech motorycznych tj. lokomocja, siła, moc oraz przenoszenie (transfer) ćwiczeń na specyficzne umiejętności sportowe, a także ich wykorzystanie podczas treningu w rehabilitacji. 8-dniowa formuła podzielona jest na 2 lub 3 intensywne zjazdy nauki koncepcji pracy z ciałem.

Umiejętności

Najbliższe szkolenia

-

BODYWORK

Centrum Ruchu i Terapii BODYWORK to unikatowe miejsce na mapie Polski w zakresie treningu funkcjonalnego oraz przygotowania motorycznego w sporcie. Dla swoich kursantów oferuje przejrzystą ścieżkę kształcenia, rozpoczynając od szkoleń podstawowych, przygotowujących do zawodu trenera personalnego (Fundamenty Ruchu) oraz funkcjonalnego trenera personalnego (Ekspert Ruchu), wprowadzając dalej możliwość specjalizacji w zakresie treningu medycznego. Celem takiej formy szkoleń jest kształtowanie pokolenia przyszłych trenerów opartych na ruchu i pracy z ciałem. Na co dzień ambicją klubu jest pomaganie osobom pragnącym rozwinąć swoją sprawność dla celów podstawowych czynności życia codziennego, a także sportowcom, którym zależy na poprawie wyników i minimalizacji urazów. Swoich klientów otacza pełną opieką, uzupełniając przygotowanie treningowe usługami z zakresu fizjoterapii oraz dietetyki.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość