GSA KURS TRENERA PERSONALNEGO

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 64
Koordynator
Kurs z egzaminem Tak
Url https://www.gsacademy.pl/kurs-na-trenera-personalnego/
Wymagania wstępne W kursie mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły osiemnasty rok życia i posiadają wykształcenie co najmniej średnie.

Opis szkolenia

Zdobądź kompleksową wiedzę trenera personalnego. Przyjdź i naucz się jak poprawie wykonywać trening siłowy, trening funkcjonalny, przygotowywać plany dietetyczne oraz przede wszystkim współpracować z klientem!

Nie możesz przejść obok takiego kursu obojętnie. Każdego dnia na siłowniach w całej Polsce pojawiają się nowi klienci. Bardzo często nie posiadają nawet podstawowej wiedzy z zakresu treningu czy kształtowania sylwetki. Bądź dla nich wsparciem! Nie sabotuj własnego sukcesu. Zostań trenerem personalnym!

Pamiętaj, żyje się raz, dlatego zapisz się na kompleksowy kurs trenera personalnego, na którym zdobędziesz bądź usystematyzujesz wiedzę na temat doboru metod treningowych, układania planów treningowych i planów dietetycznych. Bądź częścią branży fitness już dziś!

Co wyróżnia nasz kurs?

szkolenia prowadzą praktycy (w tym trenerzy personalni z wieloletnim stażem, zawodnicy sportów sylwetkowych oraz teoretycy sportu i treningu),
każdy moduł szkoleniowy zostanie poprowadzony przez specjalistę w danym zakresie. Dzięki temu uzyskasz wyczerpującą odpowiedź na najtrudniejsze pytania,

Umiejętności

Najbliższe szkolenia

-

GLOBAL SPORT ACADEMY

Global Sport Academy to instytucja szkoleniowa, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich, którzy chcą pozyskać najlepszą możliwą jakość szkoleń na rynku branży fitness. Kadra szkoleniowa i agendy kursów zostały opracowane w myśl najnowszych standardów i potrzeb rynku.

GSA spełnia wszystkie normatywy prawne do przeprowadzania kursów i szkoleń w świetle aktualnych ustaw i rozporządzeń. Daje to wówczas respektowanie uprawnień na terenie całej Unii Europejskiej. Wydawane przez GSA licencje są zgodne opisem Polskich Ram Kwalifikacji na poziomie czwartym i Europejską Ramą Kwalifikacji EQF4.

Każde z kursów i szkoleń realizowane w Global Sport Academy jest dokładnie analizowane pod kątem najwyższej jakości merytorycznej i praktycznej. W dobie aktualnych trendów nie ma mowy o kompromisach. Wyznaczamy jakość realizowanych działań poprzez dobór najlepszych specjalistów w Polsce z danego segmentu szkoleniowego. Kadrę stanowią wybitne jednostki z dziedzin treningu, medycyny jak i dietetyki. To pasjonaci, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami.

Głównym celem naszych działań jest przekazanie największej możliwej wiedzy praktycznej z danej dziedziny sportu. To ona stanowi fundament pracy z klientem w każdej materii życia zawodowego. Sucha wiedza teoretyczna i monologi wykładowców wykształciły przez lata tysiące Trenerów bez możliwości podjęcia pracy w zawodzie. GSA koncentruje się na jednostce, wprowadzając hospitacje zajęć Trenerskich jak i praktyki zawodowe dla kursantów.

Inspirujemy się najnowszymi trendami wprowadzając na rynek coraz to nowsze szkolenia uzupełniające wiedzę trenerską.

Global Sport Academy to synonim jakości i rzetelnej wiedzy. Szanujemy czas i pieniądze naszych kursantów, dlatego prowadzone przez nas działania dają największe perspektywy pozyskania pracy na rynku.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zespół GSA

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość