GLOBAL SPORT ACADEMY

Informacje

Global Sport Academy to instytucja szkoleniowa, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich, którzy chcą pozyskać najlepszą możliwą jakość szkoleń na rynku branży fitness. Kadra szkoleniowa i agendy kursów zostały opracowane w myśl najnowszych standardów i potrzeb rynku.

GSA spełnia wszystkie normatywy prawne do przeprowadzania kursów i szkoleń w świetle aktualnych ustaw i rozporządzeń. Daje to wówczas respektowanie uprawnień na terenie całej Unii Europejskiej. Wydawane przez GSA licencje są zgodne opisem Polskich Ram Kwalifikacji na poziomie czwartym i Europejską Ramą Kwalifikacji EQF4.

Każde z kursów i szkoleń realizowane w Global Sport Academy jest dokładnie analizowane pod kątem najwyższej jakości merytorycznej i praktycznej. W dobie aktualnych trendów nie ma mowy o kompromisach. Wyznaczamy jakość realizowanych działań poprzez dobór najlepszych specjalistów w Polsce z danego segmentu szkoleniowego. Kadrę stanowią wybitne jednostki z dziedzin treningu, medycyny jak i dietetyki. To pasjonaci, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami.

Głównym celem naszych działań jest przekazanie największej możliwej wiedzy praktycznej z danej dziedziny sportu. To ona stanowi fundament pracy z klientem w każdej materii życia zawodowego. Sucha wiedza teoretyczna i monologi wykładowców wykształciły przez lata tysiące Trenerów bez możliwości podjęcia pracy w zawodzie. GSA koncentruje się na jednostce, wprowadzając hospitacje zajęć Trenerskich jak i praktyki zawodowe dla kursantów.

Inspirujemy się najnowszymi trendami wprowadzając na rynek coraz to nowsze szkolenia uzupełniające wiedzę trenerską.

Global Sport Academy to synonim jakości i rzetelnej wiedzy. Szanujemy czas i pieniądze naszych kursantów, dlatego prowadzone przez nas działania dają największe perspektywy pozyskania pracy na rynku.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zespół GSA

Lokalizacje szkoleń

WROCŁAW, KRAKÓW, GDAŃSK, WARSZAWA, POZNAŃ, KOSZALIN, Wrocław WARSZAWA KRAKÓW KATOWICE POZNAŃ RZESZÓW GDAŃSK ŁÓDŹ LUBLIN SZCZECIN KOSZALIN BIAŁYSTOK BYDGOSZCZ KALISZ ZIELONA GÓRA CZĘSTOCHOWA

Szkolenia Akredytowane

Nazwa Szkolenia Rodzaj kwalifikacji EQF
GSA KURS TRENERA PERSONALNEGO Gym Instructor, Personal Trainer

Szkolenia CPD

Nazwa Szkolenia Umiejętności Punkty CPD
Aktywna na siłowni Bodybuilding / Body shaping 5
UKŁADANIE I ANALIZA PLANÓW TRENINGOWYCH POZIOM 2 Theoretical Fitness 7
Dobór ćwiczeń od A do Z Bodybuilding / Body shaping 1
PROGRAMOWANIE TRENINGU SIŁOWEGO Bodybuilding / Body shaping 2
Kształtowanie kobiecej sylwetki Bodybuilding / Body shaping 7

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość