Boks w treningu personalnym

Informacje


Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 12
Koordynator Popkiewicz Konrad
Kurs z egzaminem Nie
Url https://stafhalycz.pl/produkt/trening-boksu-w-treningu-personalnym/
Wymagania wstępne
Brak

Opis szkolenia


Kurs Boksu dla Trenerów Personalnych to doskonała okazja, aby wzbogacić swoje treningi i wyróżnić się na rynku. Wprowadzenie elementów boksu sprawia, że treningi stają się bardziej atrakcyjne, mogą pełnić funkcję treningu cardio, interwałowego lub technicznego, a także poprawiają koordynację, refleks i siłę dynamiczną. Podczas kursu nauczysz się podstawowych i zaawansowanych technik bokserskich, które możesz wykorzystać w pracy z klientami, a także jak efektywnie łączyć boks z treningiem siłowym, funkcjonalnym i wytrzymałościowym. Dowiesz się, jak planować sesje treningowe oraz jak bezpiecznie uczyć ciosów i uników, aby Twoi podopieczni trenowali skutecznie i bez ryzyka kontuzji.

Dodatkowo kurs obejmuje moduł dietetyczny i suplementacyjny, który pomoże Ci jeszcze lepiej zadbać o rozwój i wyniki klientów. Nauczysz się układać plany żywieniowe dopasowane do różnych faz przygotowawczych oraz dobierać odpowiednie suplementy wspierające regenerację i wydolność organizmu. Omówiona zostanie także rola dietetyka w treningu sportowca oraz sposoby efektywnej współpracy ze specjalistami w tej dziedzinie.

Kurs jest przeznaczony dla trenerów personalnych, którzy chcą poszerzyć swoją ofertę, instruktorów fitness i sportów walki, a także zawodników i pasjonatów sportów walki, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności. Podnieś swoje kwalifikacje i wprowadź boks do treningów personalnych, oferując swoim klientom jeszcze lepsze i bardziej angażujące sesje!

Umiejętności


Aerobox / Boxing / Piloxing

Najbliższe szkolenia


Nazwa Szkolenia Data Szkoleniowiec Cena Miasto Rejestracja
Boks w treningu personalnym 24.05.2025 Popkiewicz Konrad 600 Wrocław REJESTRACJA

STAF Hałycz


Nazywamy się STAF HAŁYCZ i chcemy podzielić się z Wami naszym doświadczeniem i wiedzą, tak, abyście mogli BEZPIECZNIE postawić pierwsze swoje kroki w nowej pracy TRENERA PERSONALNEGO. Pomożemy wam wystartować, pokażemy jakich narzędzi używać i jakich błędów unikać. Zoptymalizujemy proces pozyskiwania wiedzy poprzez kursy doszkalające, a podstawą będzie nasz SZKOLENIE TP.

Damy Wam całą gamę szkoleń oraz kursów, które pomogą w wyborze swojej specjalizacji, podciągną w wiedzę, na której wam najbardziej zależy i pokażemy jak dbać o biznes Trenera czy Instruktora.

Nasz STAF składa się TYLKO z pasjonatów i praktyków, którzy chcą się dzieli swoim doświadczeniem i wiedzą. Pragniemy zarażać miłością do aktywności fizycznej, rozumiane w horyzontalnie szerokiej perspektywie. 

W prosty zrozumiały sposób przekażemy oczywisty pożytek z uprawiania ruchu na wielu poziomach i w przeróżny sposób. Wyszczególniamy jak pracować z grupami w każdym wieku, od dzieci do seniorów, od amatorów do zawodowców.. 

Nauczymy Ciebie podstaw takich kluczowych dziedzin jak: anatomia, dietetyka, suplementacja czy etyka zawodowa, które będą naszym punktem wyjściowym.

To Wy ocenicie jakiej wiedzy Wam potrzeba, czego jeszcze nie wiecie i gdzie trzeba byłoby popracować, aby optymalnie i bezpiecznie polecić siebie samego do pracy z Klientem.

Kontakt


Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość