PFS Fit Ball

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 8
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 15
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 7
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.profi-fitness.com.pl/instruktor-fitness-aerobik/fit-ball
Wymagania wstępne Szkolenie wymaga posiadania certyfikatu Instruktora Fitness lub uczestnik powinien wykazać się ukończeniem szkolenia o podobnym profilu w innej placówce szkoleniowej.

Opis szkolenia

Szkolenie PFS FIT BALL® przeznaczone jest dla osób chcących poszerzyć swoje umiejętności o nową formę prowadzenia zajęć oraz wzbogacić ofertę proponowanych usług w swoim klubie.
Zajęcia te mogą służyć jako wspaniałe uzupełnienie oraz urozmaicenie lekcji fitness lub jako pomocniczy przybór w profilaktyce zdrowotnej kręgosłupa wzmacniając osłabione mięśnie i likwidując jednocześnie napięcia mięśniowe będące niekorzystnym zjawiskiem. Opanowanie technik prowadzenia i wykonywania ćwiczeń z piłką, zasady treningu z piłką w praktyce i w teorii. Zasada budowania lekcji, ćwiczenia siłowe w kombinacjach z hantlami, taśmami i bez przyborów, relaksacja i rozciąganie na piłce.

Czego nauczysz się na szkoleniu?

1. Zapoznasz się ze specyfiką zajęć na piłkach.
2. Zyskasz nowe pomysły na urozmaicenie zajęć
3. Poznasz ćwiczenia wzmacniające, profilaktyczne zapobiegające bólom kręgosłupa, a także ćwiczenia rozluźniające i rozciągające na piłkach.
4. Nauczysz się uaktywniać mięśnie głębokie, których stabilizacja zmniejsza dolegliwości bólowe kręgosłupa.
5. Nauczysz się jak pracować nad równowagą i mięśniami posturalnymi.
6. Poznasz technikę wykonywania ćwiczeń na piłkach oraz prawidłowego regulowania oddechu.

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie PFS FIT BALL®?

Szkolenie przeznaczone jest dla każdego Instruktora, który chce zdobywać nową wiedzę, szuka nowych pomysłów na swoje lekcje oraz chce udoskonalić swój dotychczasowy warsztat. Dlatego jeśli jesteś instruktorem chcącym rozwijać i poszerzać swoje umiejętności stawiając przy tym na profesjonalizm w swojej pracy to szkolenie PFS FIT BALL® jest dla Ciebie.

Umiejętności

Fit Ball and Oval Ball

Najbliższe szkolenia

-

ProFi Fitness School

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. ProFi ® od ponad 15 lat z powodzeniem kształci tych, którzy pragną rozpocząć swoją karierę w świecie fitness, treningu personalnego jak i tych, którzy start w zawodzie mają już za sobą. Ubiegła dekada do września 2017 roku zaowocowała w ponad 9700 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów oraz 18 międzynarodowych konwencji fitness. Na bogatą ofertę szkoleniową składa się kilkadziesiąt różnorodnych szkoleń: podstawowych, zaawansowanych oraz specjalistycznych. Dbając o najwyższy poziom szkoleń, gwarantuje starannie wyselekcjonowaną kadrę wybitnych certyfikowanych wykładowców, jak również dysponuje międzynarodową akredytacją, która daje możliwość podjęcia pracy praktycznie na całym świecie.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: