PFS Fit Ball

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 8
Koordynator Kordek Paweł
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.profi-fitness.com.pl/instruktor-fitness-aerobik/fit-ball
Wymagania wstępne Szkolenie wymaga posiadania certyfikatu Instruktora Fitness lub uczestnik powinien wykazać się ukończeniem szkolenia o podobnym profilu w innej placówce szkoleniowej.

Opis szkolenia

Szkolenie PFS FIT BALL® przeznaczone jest dla osób chcących poszerzyć swoje umiejętności o nową formę prowadzenia zajęć oraz wzbogacić ofertę proponowanych usług w swoim klubie.
Zajęcia te mogą służyć jako wspaniałe uzupełnienie oraz urozmaicenie lekcji fitness lub jako pomocniczy przybór w profilaktyce zdrowotnej kręgosłupa wzmacniając osłabione mięśnie i likwidując jednocześnie napięcia mięśniowe będące niekorzystnym zjawiskiem. Opanowanie technik prowadzenia i wykonywania ćwiczeń z piłką, zasady treningu z piłką w praktyce i w teorii. Zasada budowania lekcji, ćwiczenia siłowe w kombinacjach z hantlami, taśmami i bez przyborów, relaksacja i rozciąganie na piłce.

Czego nauczysz się na szkoleniu?

1. Zapoznasz się ze specyfiką zajęć na piłkach.
2. Zyskasz nowe pomysły na urozmaicenie zajęć
3. Poznasz ćwiczenia wzmacniające, profilaktyczne zapobiegające bólom kręgosłupa, a także ćwiczenia rozluźniające i rozciągające na piłkach.
4. Nauczysz się uaktywniać mięśnie głębokie, których stabilizacja zmniejsza dolegliwości bólowe kręgosłupa.
5. Nauczysz się jak pracować nad równowagą i mięśniami posturalnymi.
6. Poznasz technikę wykonywania ćwiczeń na piłkach oraz prawidłowego regulowania oddechu.

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie PFS FIT BALL®?

Szkolenie przeznaczone jest dla każdego Instruktora, który chce zdobywać nową wiedzę, szuka nowych pomysłów na swoje lekcje oraz chce udoskonalić swój dotychczasowy warsztat. Dlatego jeśli jesteś instruktorem chcącym rozwijać i poszerzać swoje umiejętności stawiając przy tym na profesjonalizm w swojej pracy to szkolenie PFS FIT BALL® jest dla Ciebie.

Umiejętności

Fit Ball and Oval Ball

Najbliższe szkolenia

Nazwa Szkolenia Data Szkoleniowiec Cena Miasto Rejestracja
PFS Fit Ball 22.09.2024 Kordek Paweł 550 Kraków REJESTRACJA
PFS Fit Ball 29.09.2024 Fudal Justyna 550 Wrocław REJESTRACJA

ProFi Academy

Międzynarodowa Akademia Trenerów Personalnych i Instruktorów Fitness. Przekraczaj oczekiwania swoich Klientów!

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. Ubiegła dekada zaowocowała w Polsce w ponad 9600 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów. Do września 2020 roku liczy 21 zorganizowanych edycji Międzynarodowych Konwencji Fitness. ProFi jest liderem na rynku sportowej edukacji. Szkolenia z jakich możesz skorzystać to długie, obszerne i najbardziej nowoczesne systemy kształcenia przyszłych instruktorów fitness i trenerów personalnych, jakie są dostępne na naszym rynku. Jesteśmy tego pewni, ponieważ uczymy najdłużej w Polsce. Od 2003 do 2020 roku do naszej Akademii uczęszczało ponad 35 000 studentów. Zaufało nam tysiące, Ty również zaufaj naszemu doświadczeniu. Sprawdź opinie na nasz temat - wyrób swoją. Ucz się na najwyższym poziomie!

ProFi® to marka znana już nie tylko w Polsce, pracując całym Teamem zapewnia, że doprowadzi Cię wprost do zdobycia potrzebnych umiejętności, aby odnieść sukces. Dbając o najwyższy poziom szkoleń szkoleniowcy, trenerzy i instruktorzy fitness to grono wybitnych, certyfikowanych wysoko wyspecjalizowanych profesjonalistów z krajowym jak i międzynarodowym doświadczeniem.  Przygotowują do pracy na każdym poziomie, bardzo dobrze znając i filtrując na bieżąco potrzeby rynku fitness. 

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem:
2.32/00171/2019

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość