PFS MOBILNOŚĆ I STABILNOŚĆ ZE SPRZĘTEM

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 10
Koordynator
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.profi-fitness.com.pl/trener-personalny/mobilnosc-i-stabilnosc-ze-sprzetem
Wymagania wstępne W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby, które posiadają udokumentowaną znajomość anatomii i fizjologii człowieka lub są absolwentami szkoleń trenerskich/fitness.

Opis szkolenia

Rozwijający się trend na ćwiczenia siłowe, fitness oraz CrossFit generują potrzebę ciągłego polepszania stanu zdrowia i prawidłowego funkcjonowania organizmu. PFS Mobility® jest, stworzony właśnie po to, abyś mógł dowiedzieć się jak sprawić żeby Twoje ciało oraz ciało Twoich podopiecznych mogło w pełni osiągać maksimum swoich możliwości na każdej sesji treningowej, bez uzyskania niepożądanych efektów, które skutkują pogorszeniem stanu zdrowia. W otaczającym nas świecie ostatnio bardzo dużo jest mówione i pisane na temat zdrowego = aktywnego trybu życia, tendencja ta ma również swoje odzwierciedlenie w rozwoju branży fitness, co za tym idzie rozwijają się również techniki treningowe. Aktywność fizyczna począwszy od ćwiczeń jednostawowych aż po wielostawowe, często wykonywane są w nieprawidłowy sposób, bez odpowiedniego przygotowania ciała do treningu prowadzą do powstawania kontuzji. PFS Mobility® nauczy Cię korzystać z niezbędnych narzędzi, które spowodują że Twój trening i trening Twoich podopiecznych będzie wykonywany w pełni Profesjonalnie, pozwalając uzyskać oczekiwany efekt.

PFS Mobility® pozwoli Ci osiągnąć wiedzę z zakresu prawidłowego funkcjonowania całego układu ruchu, od fizjologicznego ustawienia stawów, poprzez ich pracę w pełnym zakresie aż po układ mięśniowo-powięziowy. Otrzymasz wiedzę jak za pomocą flossband radzić sobie z rehabilitacją pourazową takich stawów jak staw kolanowy, skokowy.

DLA KOGO PRZEZNACZONE JEST SZKOLENIE?
Szkolenie PFS Mobility ® przygotowane jest dla każdego, kto chcę zwiększyć swój warsztat umiejętności oraz szuka nowych pomysłów na przygotowanie swojego organizmu lub organizmu podopiecznych do treningu siłowego,treningu crossfit oraz innych form treningowych. Zapraszamy instruktorów fitness, instruktorów siłowni, trenerów personalnych oraz osoby, które chcą poprawić funkcjonowanie swojego organizmu.

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA SZKOLENIU?
1. Dowiesz się co to mobilność układu ruchu.
2. Nauczysz się jak przygotować, konkretną partię mięśniową pod charakterystyczną jednostkę treningową danej partii bądź grupy mięśniowej.
3. Zapoznasz się z testami sprawdzającymi zakres ruchu w stawach, w górnej oraz dolnej części ciała.
4. Nauczysz się jak używać przyrządy takie jak: roller, guma powerband, piłka lacross, flossband.
5. Poznasz techniki wiązania gumy flossband, na konkretne stawy oraz grupy mięśniowe.
6. Dowiesz się jak niwelować obrzęki po kontuzjach za pomocą flossband.
7. Dowiesz się jak rozpoznać punkty spustowe i w jaki sposób je rozluźnić.
8. Dowiesz się jak zwiększyć zakres ruchu w stawach, za pomocą niezbędnych przyrządów oraz z oporem własnego ciała.

Umiejętności

Mobility

Najbliższe szkolenia

-

ProFi Fitness School

Międzynarodowa Akademia Trenerów Personalnych i Instruktorów Fitness. Przekraczaj oczekiwania swoich Klientów!

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. Ubiegła dekada zaowocowała w Polsce w ponad 9600 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów. Do września 2020 roku liczy 21 zorganizowanych edycji Międzynarodowych Konwencji Fitness. ProFi jest liderem na rynku sportowej edukacji. Szkolenia z jakich możesz skorzystać to długie, obszerne i najbardziej nowoczesne systemy kształcenia przyszłych instruktorów fitness i trenerów personalnych, jakie są dostępne na naszym rynku. Jesteśmy tego pewni, ponieważ uczymy najdłużej w Polsce. Od 2003 do 2020 roku do naszej Akademii uczęszczało ponad 35 000 studentów. Zaufało nam tysiące, Ty również zaufaj naszemu doświadczeniu. Sprawdź opinie na nasz temat - wyrób swoją. Ucz się na najwyższym poziomie!

ProFi® to marka znana już nie tylko w Polsce, pracując całym Teamem zapewnia, że doprowadzi Cię wprost do zdobycia potrzebnych umiejętności, aby odnieść sukces. Dbając o najwyższy poziom szkoleń szkoleniowcy, trenerzy i instruktorzy fitness to grono wybitnych, certyfikowanych wysoko wyspecjalizowanych profesjonalistów z krajowym jak i międzynarodowym doświadczeniem.  Przygotowują do pracy na każdym poziomie, bardzo dobrze znając i filtrując na bieżąco potrzeby rynku fitness. 

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem:
2.32/00171/2019

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość