PFS Pilates Level II

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 12
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 15
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 10
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.profi-fitness.com.pl/instruktor-fitness-aerobik/pilates-level-2
Wymagania wstępne Szkolenie PFS Pilates Level II® wymaga posiadania certyfikatu Instruktora Pilatesu na poziomie podstawowym np. PFS Pilates Level I® lub uczestnik powinien wykazać się ukończeniem szkolenia o podobnym profilu w innej placówce szkoleniowej.

Opis szkolenia

PFS Pilates Level II® umożliwi Ci poszerzenie i usystematyzowanie zdobytej wcześniej wiedzy. Szkolenie jest kontynuacją podstawowego szkolenia PFS PILATES LEVEL I, a jego głównym założeniem jest wprowadzenie nowych ćwiczeń oraz ciekawych modyfikacji w połączeniu z ćwiczeniami oddechowymi.
Duża ilość godzin przeznaczonych na ćwiczenia, pozwoli na indywidualną pracę z każdym kursantem oraz umożliwi maksymalne wykorzystanie wiedzy teoretycznej w praktyce.

Co nas wyróżnia?
Dzięki wykładowcom i twórcom kursu o ponad 20-letnim doświadczeniu w branży fitness, możesz być pewien, że kurs przygotuje Cię do bycia doskonałym Instruktorem Pilatesu na poziomie zaawansowanym. Nasi szkoleniowcy sukcesywnie zwiększają swoje kwalifikacje zarówno w Polsce, jak i za granicą, co gwarantuje międzynarodową jakość prowadzonych szkoleń w ProFi Fitness School.

Czego nauczysz się na szkoleniu?
1. Udoskonalisz technikę Pilates.
2. Dowiesz się jak modyfikować ćwiczenia podstawowe oraz średniozaawansowane.
3. Nauczysz się układać plan lekcji na poziomie zaawansowanym.
4. Poznasz ćwiczenia rozciągające oraz nauczysz się je wprowadzać do lekcji.
5. Dowiesz się jak kształtować siłę, elastyczność i koordynację w lekcji Pilates w połączeniu z ćwiczeniami oddechowymi.
6. Uzyskasz szczegółowe informacje dotyczące pracy werbalnej z grupą.

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie PFS Pilates Level II?
Szkolenie przeznaczone jest dla każdego Instruktora, który chciałby udoskonalić technikę Pilates, zdobyć nową wiedzę oraz prowadzić zajęcia Pilates na poziomie zaawansowanym.

Umiejętności

Pilates

Najbliższe szkolenia

Nazwa Szkolenia Data Cena Miasto Rejestracja
PFS Pilates Level II 28.11.2020 780 Szczecin REJESTRACJA
PFS Pilates Level II 12.12.2020 780 Trójmiasto REJESTRACJA

ProFi Fitness School

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. ProFi ® od ponad 15 lat z powodzeniem kształci tych, którzy pragną rozpocząć swoją karierę w świecie fitness, treningu personalnego jak i tych, którzy start w zawodzie mają już za sobą. Ubiegła dekada do września 2017 roku zaowocowała w ponad 9700 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów oraz 18 międzynarodowych konwencji fitness. Na bogatą ofertę szkoleniową składa się kilkadziesiąt różnorodnych szkoleń: podstawowych, zaawansowanych oraz specjalistycznych. Dbając o najwyższy poziom szkoleń, gwarantuje starannie wyselekcjonowaną kadrę wybitnych certyfikowanych wykładowców, jak również dysponuje międzynarodową akredytacją, która daje możliwość podjęcia pracy praktycznie na całym świecie.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: