PFS Pilates Mat II

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 12
Koordynator Węckowicz Magdalena
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.profi-fitness.com.pl/instruktor-fitness-aerobik/pilates-level-2
Wymagania wstępne Szkolenie PFS PilatesMat II wymaga posiadania certyfikatu Instruktora Pilatesu na poziomie podstawowym np. PFS Pilates Mat I lub uczestnik powinien wykazać się ukończeniem szkolenia o podobnym profilu w innej placówce szkoleniowej.

Opis szkolenia

PFS Pilates Mat II umożliwi Ci poszerzenie i usystematyzowanie zdobytej wcześniej wiedzy. Szkolenie jest kontynuacją podstawowego szkolenia PFS Pilates Mat I, a jego głównym założeniem jest wprowadzenie nowych ćwiczeń oraz ciekawych modyfikacji w połączeniu z ćwiczeniami oddechowymi.
Duża ilość godzin przeznaczonych na ćwiczenia, pozwoli na indywidualną pracę z każdym kursantem oraz umożliwi maksymalne wykorzystanie wiedzy teoretycznej w praktyce.

Co nas wyróżnia?
Dzięki wykładowcom i twórcom kursu o ponad 20-letnim doświadczeniu w branży fitness, możesz być pewien, że kurs przygotuje Cię do bycia doskonałym Instruktorem Pilatesu na poziomie zaawansowanym. Nasi szkoleniowcy sukcesywnie zwiększają swoje kwalifikacje zarówno w Polsce, jak i za granicą, co gwarantuje międzynarodową jakość prowadzonych szkoleń w ProFi Fitness School.

Czego nauczysz się na szkoleniu?
1. Udoskonalisz technikę Pilates.
2. Dowiesz się jak modyfikować ćwiczenia podstawowe oraz średniozaawansowane.
3. Nauczysz się układać plan lekcji na poziomie zaawansowanym.
4. Poznasz ćwiczenia rozciągające oraz nauczysz się je wprowadzać do lekcji.
5. Dowiesz się jak kształtować siłę, elastyczność i koordynację w lekcji Pilates w połączeniu z ćwiczeniami oddechowymi.
6. Uzyskasz szczegółowe informacje dotyczące pracy werbalnej z grupą.

Umiejętności

Pilates CPD

Najbliższe szkolenia

-

ProFi Academy

Międzynarodowa Akademia Trenerów Personalnych i Instruktorów Fitness. Przekraczaj oczekiwania swoich Klientów!

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. Ubiegła dekada zaowocowała w Polsce w ponad 9600 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów. Do września 2020 roku liczy 21 zorganizowanych edycji Międzynarodowych Konwencji Fitness. ProFi jest liderem na rynku sportowej edukacji. Szkolenia z jakich możesz skorzystać to długie, obszerne i najbardziej nowoczesne systemy kształcenia przyszłych instruktorów fitness i trenerów personalnych, jakie są dostępne na naszym rynku. Jesteśmy tego pewni, ponieważ uczymy najdłużej w Polsce. Od 2003 do 2020 roku do naszej Akademii uczęszczało ponad 35 000 studentów. Zaufało nam tysiące, Ty również zaufaj naszemu doświadczeniu. Sprawdź opinie na nasz temat - wyrób swoją. Ucz się na najwyższym poziomie!

ProFi® to marka znana już nie tylko w Polsce, pracując całym Teamem zapewnia, że doprowadzi Cię wprost do zdobycia potrzebnych umiejętności, aby odnieść sukces. Dbając o najwyższy poziom szkoleń szkoleniowcy, trenerzy i instruktorzy fitness to grono wybitnych, certyfikowanych wysoko wyspecjalizowanych profesjonalistów z krajowym jak i międzynarodowym doświadczeniem.  Przygotowują do pracy na każdym poziomie, bardzo dobrze znając i filtrując na bieżąco potrzeby rynku fitness. 

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem:
2.32/00171/2019

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość