PFS STRETCHING INSTRUCTOR

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 12
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 20
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 8
Kurs z egzaminem Nie
Url http://www.profi-fitness.com.pl/trener-personalny/stretching-instructor
Wymagania wstępne Szkolenie wymaga posiadania certyfikatu z anatomii i fizjologii, Instruktora siłowni, Instruktora fitness lub odpowiednika ukończenia szkoły o profilu wychowanie fizyczne i sport.

Opis szkolenia

Szkolenie PFS Stretching Instructor to niezbędne uzupełnienie warsztatu umiejętności każdego instruktora. Świadomość techniki rozciągania, rozluźniania, relaksacji i odprężenia tkanek miękkich jest również podstawą równowagi pracy całego organizmu. Zapobieganie kontuzjom czy fizjologiczne aspekty poprawnego rozwoju tkanki mięśniowej i powięziowej to nieliczne z korzyści wynikających z umiejętności dobrania odpowiedniego rodzaju Stretchingu.

Sprawność to nie tylko mocne mięśnie, to również elastyczność, gibkość i koordynacja, a te nie istnieją bez odpowiedniego rodzaju stretchingu. Wiedza ta pozwoli Ci wpłynąć na naprawdę szybkie efekty treningowe. Możesz mieć pewność ,że dzięki 2-dniowemu szkoleniu PFS Stretching Instructor® posiądziesz niezbędną wiedzę i umiejętności do różnicowania doboru ćwiczeń, techniki wykonywania poszczególnych pozycji oraz umiejętności prowadzenia zajęć aż w 4 rodzajach metod stretchingu oraz na 3 poziomach trudności.

Czego nauczysz się na szkoleniu?
1. Dowiesz się jak bezpiecznie i efektywnie rozciągać mięśnie oraz tkankę łączną.
2. Poznasz fizjologiczne aspekty zastosowania rozciągania.
3. Przeanalizujesz techniki ćwiczeń na wszystkie grupy mięśniowe.
4. Poznasz 4 rodzaje stretchingu, techniki, pozycje, korzyści zastosowania i znaczenie stretchingu.
5. Zrozumiesz potrzebę odprężenia i nauczysz się podstawowych ćwiczeń, które pozwalają osiągnąć relaks.
6. Poznasz dokładnie zasady stosowania każdej z metod, zalecenia i profilaktykę i zastosowanie stretchingu w zajęciach indywidualnych oraz grupowych.

Umiejętności

Stretching

Najbliższe szkolenia

Nazwa Szkolenia Data Cena Miasto Rejestracja
PFS STRETCHING INSTRUCTOR 14.11.2020 580 Szczecin REJESTRACJA
PFS STRETCHING INSTRUCTOR 14.11.2020 580 Wrocław REJESTRACJA
PFS STRETCHING INSTRUCTOR 21.11.2020 580 Trójmiasto REJESTRACJA
PFS STRETCHING INSTRUCTOR 21.11.2020 580 Warszawa REJESTRACJA
PFS STRETCHING INSTRUCTOR 28.11.2020 580 Kraków REJESTRACJA
PFS STRETCHING INSTRUCTOR 28.11.2020 580 Poznań REJESTRACJA

ProFi Fitness School

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. ProFi ® od ponad 15 lat z powodzeniem kształci tych, którzy pragną rozpocząć swoją karierę w świecie fitness, treningu personalnego jak i tych, którzy start w zawodzie mają już za sobą. Ubiegła dekada do września 2017 roku zaowocowała w ponad 9700 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów oraz 18 międzynarodowych konwencji fitness. Na bogatą ofertę szkoleniową składa się kilkadziesiąt różnorodnych szkoleń: podstawowych, zaawansowanych oraz specjalistycznych. Dbając o najwyższy poziom szkoleń, gwarantuje starannie wyselekcjonowaną kadrę wybitnych certyfikowanych wykładowców, jak również dysponuje międzynarodową akredytacją, która daje możliwość podjęcia pracy praktycznie na całym świecie.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: