PFS Stretching

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 12
Koordynator Węckowicz Magdalena
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.profi-fitness.com.pl/trener-personalny/stretching-instructor
Wymagania wstępne Szkolenie wymaga posiadania certyfikatu z anatomii i fizjologii, Instruktora siłowni, Instruktora fitness lub odpowiednika ukończenia szkoły o profilu wychowanie fizyczne i sport.

Opis szkolenia

Szkolenie PFS Stretching to niezbędne uzupełnienie warsztatu umiejętności każdego instruktora. Świadomość techniki rozciągania, rozluźniania, relaksacji i odprężenia tkanek miękkich jest również podstawą równowagi pracy całego organizmu. Zapobieganie kontuzjom czy fizjologiczne aspekty poprawnego rozwoju tkanki mięśniowej i powięziowej to nieliczne z korzyści wynikających z umiejętności dobrania odpowiedniego rodzaju Stretchingu.

Sprawność to nie tylko mocne mięśnie, to również elastyczność, gibkość i koordynacja, a te nie istnieją bez odpowiedniego rodzaju stretchingu. Wiedza ta pozwoli Ci wpłynąć na naprawdę szybkie efekty treningowe. Możesz mieć pewność ,że dzięki 2-dniowemu szkoleniu PFS Stretching posiądziesz niezbędną wiedzę i umiejętności do różnicowania doboru ćwiczeń, techniki wykonywania poszczególnych pozycji oraz umiejętności prowadzenia zajęć aż w 4 rodzajach metod stretchingu oraz na 3 poziomach trudności.

Czego nauczysz się na szkoleniu?
1. Dowiesz się jak bezpiecznie i efektywnie rozciągać mięśnie oraz tkankę łączną.
2. Poznasz fizjologiczne aspekty zastosowania rozciągania.
3. Przeanalizujesz techniki ćwiczeń na wszystkie grupy mięśniowe.
4. Poznasz 4 rodzaje stretchingu, techniki, pozycje, korzyści zastosowania i znaczenie stretchingu.
5. Zrozumiesz potrzebę odprężenia i nauczysz się podstawowych ćwiczeń, które pozwalają osiągnąć relaks.
6. Poznasz dokładnie zasady stosowania każdej z metod, zalecenia i profilaktykę i zastosowanie stretchingu w zajęciach indywidualnych oraz grupowych.

Umiejętności

Stretching

Najbliższe szkolenia

-

ProFi Academy

Międzynarodowa Akademia Trenerów Personalnych i Instruktorów Fitness. Przekraczaj oczekiwania swoich Klientów!

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. Ubiegła dekada zaowocowała w Polsce w ponad 9600 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów. Do września 2020 roku liczy 21 zorganizowanych edycji Międzynarodowych Konwencji Fitness. ProFi jest liderem na rynku sportowej edukacji. Szkolenia z jakich możesz skorzystać to długie, obszerne i najbardziej nowoczesne systemy kształcenia przyszłych instruktorów fitness i trenerów personalnych, jakie są dostępne na naszym rynku. Jesteśmy tego pewni, ponieważ uczymy najdłużej w Polsce. Od 2003 do 2020 roku do naszej Akademii uczęszczało ponad 35 000 studentów. Zaufało nam tysiące, Ty również zaufaj naszemu doświadczeniu. Sprawdź opinie na nasz temat - wyrób swoją. Ucz się na najwyższym poziomie!

ProFi® to marka znana już nie tylko w Polsce, pracując całym Teamem zapewnia, że doprowadzi Cię wprost do zdobycia potrzebnych umiejętności, aby odnieść sukces. Dbając o najwyższy poziom szkoleń szkoleniowcy, trenerzy i instruktorzy fitness to grono wybitnych, certyfikowanych wysoko wyspecjalizowanych profesjonalistów z krajowym jak i międzynarodowym doświadczeniem.  Przygotowują do pracy na każdym poziomie, bardzo dobrze znając i filtrując na bieżąco potrzeby rynku fitness. 

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem:
2.32/00171/2019

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość