PFS TAŚMY PODWIESZANE POZIOM I

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 7
Koordynator Leśnikowski Tomasz
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.profi-fitness.com.pl/trener-personalny/tasmy-podwieszane
Wymagania wstępne W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby, które posiadają uprawnienia Instruktora Siłowni/Trenera Personalnego/Instruktora Fitness lub ukończyły szkołę wyższą o profilu sportowym np. wychowanie fizyczne.

Opis szkolenia

PFS® Taśmy Podwieszane to najobszerniejszy i najbardziej efektywny program szkoleniowy wykorzystujący taśmy podwieszane. Metodycznie dobrane zestawy ćwiczeń, dzięki którym rozgrzewka oparta na stretchingu dynamicznym, treningi wytrzymałości siłowej lub budowa wymarzonej sylwetki już nigdy nie będą stanowiły problemu. Dodajmy jeszcze, że w każdych warunkach, ponieważ system taśm podwieszanych możesz zastosować zarówno w klubie fitness , w domu czy na osiedlowym boisku. Oszczędność pieniędzy, czasu oraz komfort treningu dla Ciebie i Twoich klientów masz na wyciągnięcie ręki! Ucz się od profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem pracujących na systemach podwieszanych na co dzień.

Czego nauczysz się na szkoleniu?

1. Stosować ćwiczenia, dzięki którym zauważysz szybki i widoczny efekt w wyglądzie sylwetki, zarówno u siebie jak i Twoich klientów.
2. Analizować ćwiczenia (zrozumiesz, że tylko perfekcja decyduje o poprawie danej funkcji : umiejętności, sprawności, sylwetce).
3. Programować treningi dla osób o różnym poziomie zaawansowania.
4. Prowadzić zajęcia grupowe w klubach fitness oraz klubach sportowych.
5. Wykonać pierwszy krok do własnej działalności.

Umiejętności

Suspension Training

Najbliższe szkolenia

Nazwa Szkolenia Data Szkoleniowiec Cena Miasto Rejestracja
PFS TAŚMY PODWIESZANE POZIOM I 10.08.2024 Markowicz Adrian 680 Katowice REJESTRACJA
PFS TAŚMY PODWIESZANE POZIOM I 10.08.2024 Markowicz Adrian 680 Trójmiasto REJESTRACJA
PFS TAŚMY PODWIESZANE POZIOM I 07.09.2024 Markowicz Adrian 680 Wrocław REJESTRACJA
PFS TAŚMY PODWIESZANE POZIOM I 14.09.2024 Węgliński Łokasz 680 Kraków REJESTRACJA
PFS TAŚMY PODWIESZANE POZIOM I 21.09.2024 Oleksy Leszek 680 Poznań REJESTRACJA
PFS TAŚMY PODWIESZANE POZIOM I 05.10.2024 Leśnikowski Tomasz 680 Warszawa REJESTRACJA
PFS TAŚMY PODWIESZANE POZIOM I 26.10.2024 Michalik Maciej 680 Szczecin REJESTRACJA

ProFi Academy

Międzynarodowa Akademia Trenerów Personalnych i Instruktorów Fitness. Przekraczaj oczekiwania swoich Klientów!

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. Ubiegła dekada zaowocowała w Polsce w ponad 9600 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów. Do września 2020 roku liczy 21 zorganizowanych edycji Międzynarodowych Konwencji Fitness. ProFi jest liderem na rynku sportowej edukacji. Szkolenia z jakich możesz skorzystać to długie, obszerne i najbardziej nowoczesne systemy kształcenia przyszłych instruktorów fitness i trenerów personalnych, jakie są dostępne na naszym rynku. Jesteśmy tego pewni, ponieważ uczymy najdłużej w Polsce. Od 2003 do 2020 roku do naszej Akademii uczęszczało ponad 35 000 studentów. Zaufało nam tysiące, Ty również zaufaj naszemu doświadczeniu. Sprawdź opinie na nasz temat - wyrób swoją. Ucz się na najwyższym poziomie!

ProFi® to marka znana już nie tylko w Polsce, pracując całym Teamem zapewnia, że doprowadzi Cię wprost do zdobycia potrzebnych umiejętności, aby odnieść sukces. Dbając o najwyższy poziom szkoleń szkoleniowcy, trenerzy i instruktorzy fitness to grono wybitnych, certyfikowanych wysoko wyspecjalizowanych profesjonalistów z krajowym jak i międzynarodowym doświadczeniem.  Przygotowują do pracy na każdym poziomie, bardzo dobrze znając i filtrując na bieżąco potrzeby rynku fitness. 

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem:
2.32/00171/2019

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość