REPs WSPÓŁCZESNA DIAGNOSTYKA

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 8
Koordynator Malinowski Kamil
Kurs z egzaminem Tak
Url http://platforma.malinowskikamil.pl/
Wymagania wstępne Materiały dostępne bezpłatnie, przez 1 tydzień, w celu przygotowania do egzaminu TRENER PERSONALNY

Opis szkolenia

Materiały dostępne bezpłatnie, przez 1 tydzień, w celu przygotowania do egzaminu TRENER PERSONALNY. Po przejściu do platformy link poniżej należy wybrać Współczesną diagnostykę REPs i wpisać

jednorazowy kod SHERLOCK100
Od momentu pierwszego logowania masz tydzień dostępu do materiałów.

Hej cześć mam nadzieje, że macie się doskonale a po przeczytaniu tego krótkiego wpisu będziecie jeszcze szczęśliwsi. Cieszę się, że dołączycie niebawem do specjalistów, osób wykwalifikowanych którzy wiedzą co i jak robić z klientem/ pacjentem.

Program WSPÓŁCZESNA DIAGNOSTYKA- REPs, to moi drodzy jest fundamentalne podsumowanie jak zacząć rozwój. Każdy z Was przekona się, że jest to przebogate zjawisko i praca nad tym segmentem pozwoli pomóc swoim klientom a z pewnością uda wam się naprawiać coraz to więcej osób. A te osoby będą miały ogromny zaszczyt, że mogą z wami współpracować. Mi mój system się sprawdza jak i trenerom których kształcę, edukuję i pomagam w rozwoju osobistym i zawodowym .

Specjalnie ta oferta jest dedykowana wyłącznie do Was – naszych absolwentów. Jesteście grupą osób,w którą warto inwestować, dla której zawsze staramy się zaproponować coś ekstra.

NAJNOWSZY PROGRAM w którym masz aż 550 stron wiedzy prawie 180 materiałów z testami dla trenerów oraz fizjoterapeutów.

Mamy specjalny kod rabatowy -30% , z którego możesz skorzystać i cieszyć się wiedzą przez cały rok (kod rabatowy działa przy wariancie 12 miesiecy).

Umiejętności

Fitness Conventions

Najbliższe szkolenia

Nazwa Szkolenia Data Szkoleniowiec Cena Miasto Rejestracja
REPs WSPÓŁCZESNA DIAGNOSTYKA Malinowski Kamil 0 Online REJESTRACJA

REPs Polska

REPs Polska jest organizacją będącą członkiem ICREPs - Międzynarodowej Federacji Zrzeszającej Kraje Członkowskie posiadające System Rejestracji REPs.

REPs Polska reprezentuje wybrane Placówki Szkoleniowe oraz ich Szkoleniowców, jak również indywidualnych Instruktorów Fitness, Instruktorów Siłowni i Trenerów Personalnych, którzy otrzymali akredytacje. 

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość