Aleksandra Tylińska

Informacje

Jestem młodym trenerem - Legitymację Instrktora Fitness uzyskałam 26 maja 2019 r. Od zawsze lubiłam ruch i kochałam taniec, a ostatecznie swoje pasje związałam z fitness’em 25 lat temu. Kocham zajęcia choreo ze stepem i na podłodze przy dobrej i głośnej muzyce, ale uwaga! mogę się nie zatrzymać!. Rok temu odkryłam w sobie nową pasję, to jest ciało, jego mechanizm, ograniczenia związane z wiekiem, jego usprawnianie. Dlatego moje serce skradł trening powięziowy, który niweluje napięcia w ciele, a ostatecznie koryguje wady postawy. Bardzo lubię zajęcia z grupowe, lubię zarażać swoją pasją do ruchu i wysiłku. Wszyscy się dziwią skąd mam tyle energii?? Odpowiadam od was :-). Jestem osobą bardzo otwartą i komunikatywną. Mówię wszystkim, że trening to przede wszystkim GŁOWA i ona odpoczywa, a ciało to efekt uboczny. 

Ponadto mam wiele innych zainteresowań: życie duchowe związane z moją wiarą, psychologia, zdrowe odżywianie, muzyka klasyczna i dobry rock, film, kino, teatr. Odpoczywam w ciszy i na łonie natury.

Pracowałam ponad 20 lat w korporacji amerykańskiej jako broker ubezpieczeniowy od 3 lat pracuję jako trener fitness.

Ukończyłam Wyższą Szkołę Ubezpieczeń i Bankowości z tytułem mgr., zdałam licencjat w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Warszawie.

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Group Fitness Instructor EQF 3 2022-10-02

Umiejętności

Trening powięziowy REPs KURSY

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z trenerem/instruktorem. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość