Klaudia Augustyńska

Informacje

Na co dzień pracuję w korporacji jako programista full-stack. Ukończyłam studia na UMK w Toruniu uzyskując tytuł magistra inżyniera informatyki. Sport to moje hobby, którym zajmuję się po godzinach.

Jestem zdania, że pracownicy umysłowi w oczach typowych trenerów zyskują zdecydowanie zbyt mało zrozumienia. Sami raczej nie wiedzą, jak to jest całymi dniami rozwiązywać zadania z analizy matematycznej czy codziennie po 8h rozwiązywać problemy na komputerze. Mimo to nie widzą przeszkód, by nazywać kogoś leniem.

Po godzinach lubię podejmować się różnych form aktywności fizycznej - bieganie, siłownia, taniec, pływanie, łyżwy itp. Robię to dla przyjemności, nie po to by z kimś rywalizować. Jako inżynier zadaję też mnóstwo pytań "dlaczego", co wreszcie zaowocowało ukończeniem kursu na trenera personalnego w Profi Fitness School.

Nie chcę zachowywać wiedzy o fitnessie dla siebie, stąd zapraszam na bloga biegajacydzik.pl. Chętnie dzielę się wiedzą, a w szczególności moimi sposobami na zachowanie dobrej kondycji w sytuacji, kiedy osiągnięcie fit sylwetki nie jest Twoim głównym zmartwieniem.

 

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Instruktor siłowni EQF 3 2021-06-27
Trener personalny EQF 4 2021-06-27

Umiejętności

REPs Konferencje Warsztaty Kursy

Szkolenia CPD

Nazwa Szkolenia Data CPD
Warszaty w Polsce lub zagranicą 27.06.2021 6
Konwencje, konferencje, sympozja 27.06.2021 20
Konwencje, konferencje, sympozja 27.06.2021 8

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z trenerem/instruktorem. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość