Wioletta Kostrzewa

Informacje

Z pasji certyfikowany Instruktor Fitness (Profi Fitness School) oraz instruktor Myover40, z zamiłowania propagatorka aktywnego stylu życia i świadomego, zdrowego ruchu. Prowadzi zajęcia grupowe ukierunkowane na ćwiczenia prozdrowotne, ukończyła kurs Moduł Główny w Akademii Zdrowy Kręgosłup (Profi Fitness School). 

Cały czas się uczy, uczestniczy w wielu szkoleniach, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje oraz wiedzę. Ceni sobie przede wszystkim profesjonalizm – dlatego do każdych zajęć przygotowuje ćwiczenia, bazując na wcześniejszej obserwacji podopiecznych.  Zwraca szczególną uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń. Stara się, aby każdy w trakcie zajęć otrzymał jasne wskazówki, dodatkowo motywację i energię do działania. Kiedyś sama musiała się zmierzyć z problemem bólu kręgosłupa oraz z celiakią. Jej celem było odzyskanie radości życia. Osiągnęła to poprzez odpowiednią dietę oraz sport, który stał się dla Niej stylem życia i który definiuje każdy Jej dzień.

Inspiruje innych do zmiany nawyków życiowych, zaszczepia w nich pasję do aktywności fizycznej oraz wspiera, aby uwierzyli, że wszystko jest możliwe. Brała udział w programie REPS Polska “Sylwetka na lata”.

Jej motto: „Pamiętaj, że każda wielka zmiana to suma kilku małych zmian – dlatego myśl o sukcesach, a nie o porażkach”.

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Group Fitness Instructor EQF 3 2021-07-25
Senior Fitness/PT Specialist EQF 4 2021-12-23
Teacher EQF 5 2022-05-24

Umiejętności

Aerobics TBC / Conditioning / FATBURNER Step Stretching Korekcja wad postawy REPs Konferencje Warsztaty Kursy Functional Training Kursy Specjalistyczne Mobility Trening osób starszych Yoga

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z trenerem/instruktorem. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość