PFS Hardstyle Kettlebells Level II

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 6
Koordynator Leśnikowski Tomasz
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.profi-fitness.com.pl/trener-personalny/hardstyle-kettlebells-level-2
Wymagania wstępne W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby, które posiadają ukończone szkolenie podstawowe z zakresu podstawowego treningu z kettlebells.

Opis szkolenia

PFS Hardstyle Kettlebells Level II to druga część specjalistycznych warsztatów PFS Hardstyle Kettlebells Level I, która stanowi kwintesencję pracy z odważnikami kulowymi. Dzięki temu jeszcze szerzej spojrzysz na świat treningu z kettlami i wzbogacisz swój warsztat o kolejne wartościowe ćwiczenia z jednym i dwoma odważnikami. To szkolenie z pewnością dostarczy Ci ogromu ciekawostek treningowych, usystematyzuje zdobytą dotychczas wiedzę i zapewni Ci znajomość metod pracy wykorzystywanych w sporcie amatorskim i zawodowym.


CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA SZKOLENIU?

Przypomnisz sobie podstawy pracy z odważnikami kulowymi z poziomu podstawowego.
Poznasz budowę rozgrzewki specjalistycznej w modelu RAMP (omówienie i praktyka w treningu Lower Body i Upper Body).
Nauczysz się ćwiczeń z jednym i dwoma odważnikami:
A. TOP3 ćwiczenia akcesoryjne pod TGU
B. 10 modyfikacji tureckiego wstawania
C. Uzupełnienie poznanych ćwiczeń siłowych i dynamicznych z jednym i dwoma odważnikami (ćwiczenia specjalistyczne).
D. Metodyka treningu z kettlami – nauka przekładek i płynności pracy z odważnikami w ćwiczeniach złożonych – omówienie, przykłady, praktyka:
a. budowa kompleksów ruchowych ze wszystkich poznanych ćwiczeń w 2 modułach
b. odważniki kulowe w treningu rekreacyjnym i sporcie
c. planowanie w oparciu o konkretne cele treningowe.


DLA KOGO PRZEZNACZONE JEST SZKOLENIE?

Szkolenie PFS HardStyle Kettlebells Level II jest dostępne dla osób, które ukończyły szkolenie PFS Hardstyle Kettlebells Level I (dawniej PFS Kettlebells Training) lub inne szkolenie podstawowe w dowolnej placówce szkoleniowej, jak i dla osób zaawansowanych, które są świadome swoich umiejętności pracy z odważnikami kulowymi i mają dobrze opanowane podstawy treningowe.

Umiejętności

Kettlebells

Najbliższe szkolenia

-

ProFi Academy

Międzynarodowa Akademia Trenerów Personalnych i Instruktorów Fitness. Przekraczaj oczekiwania swoich Klientów!

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. Ubiegła dekada zaowocowała w Polsce w ponad 9600 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów. Do września 2020 roku liczy 21 zorganizowanych edycji Międzynarodowych Konwencji Fitness. ProFi jest liderem na rynku sportowej edukacji. Szkolenia z jakich możesz skorzystać to długie, obszerne i najbardziej nowoczesne systemy kształcenia przyszłych instruktorów fitness i trenerów personalnych, jakie są dostępne na naszym rynku. Jesteśmy tego pewni, ponieważ uczymy najdłużej w Polsce. Od 2003 do 2020 roku do naszej Akademii uczęszczało ponad 35 000 studentów. Zaufało nam tysiące, Ty również zaufaj naszemu doświadczeniu. Sprawdź opinie na nasz temat - wyrób swoją. Ucz się na najwyższym poziomie!

ProFi® to marka znana już nie tylko w Polsce, pracując całym Teamem zapewnia, że doprowadzi Cię wprost do zdobycia potrzebnych umiejętności, aby odnieść sukces. Dbając o najwyższy poziom szkoleń szkoleniowcy, trenerzy i instruktorzy fitness to grono wybitnych, certyfikowanych wysoko wyspecjalizowanych profesjonalistów z krajowym jak i międzynarodowym doświadczeniem.  Przygotowują do pracy na każdym poziomie, bardzo dobrze znając i filtrując na bieżąco potrzeby rynku fitness. 

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem:
2.32/00171/2019

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość