Dominik Warmiłło

Informacje

Cześć, 

Nazywam się Dominik. 

Jestem związany ze sportem od najmłodszych lat. Już jako 8 latek, chodziłem na zacięcia sportów walki. 

Pierwszy raz wybrałem się na siłownię gdy miałem 12 lat. To właśnie w tej chwili nie będąc świadomy, pokochałem metodykę treningową. Po jakimś czasie doszła do tego psychologia i literatura, z której czerpie duże pokłady wiedzy. Jestem także studentem psychologii i zarządzania ze specjalizacją psychologia biznesu i coaching. 

W podejściu do podopiecznych staram się kierować indywidualnym podejściem, ponieważ każdy jest inny. Ważne jest dla mnie tu i teraz, to żebyś wiedział po co tutaj przyszedłeś i wiesz czego chcesz. Staram się dobierać różne metody treningowe do tego abyś mógł osiągnąć swoje cele. Nie ważne czy chcesz być zdrowy, czy chcesz nabrać masy mięśniowej a może zrzucić parę kilogramów. Nigdy nie pracuje z dwoma osobami w jeden sposób. Chcę także wzmocnić ciebie mentalnie, tak abyś pracował nad sobą nie tylko na siłowni. Każdego dnia, stawał się lepszą wersją siebie. 

Zapraszam do kontaktu i darmowej konsultacji 

Tel : 608593241 

Email : d.warmillo@gmail.com 

IG : Warmillo_

 

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Gym Instructor EQF 3 2022-09-12
Personal Trainer EQF 4 2022-09-12

Umiejętności

Dietetyka Functional Training Cross Training Korekcja wad postawy Kulturystyka Kursy Specjalistyczne TBC Wzmacniane Kettlebells Suspension Training